Czy to Twoja firma?

LO Gorzów Wielkopolski praca

Gorzów Wielkopolski

2 LO Gorzów Wielkopolski

2 LO Gorzów Wielkopolski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy 2 LO Gorzów Wielkopolski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 2 LO Gorzów Wielkopolski

Mapa 2 LO Gorzów Wielkopolski

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Gorzów Wielkopolski
  4. Warszawa
  5. Bydgoszcz
  6. Stargard
  7. Barlinek

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca 2 LO Gorzów Wielkopolski - oferty archiwalne

  • Nauczyciel Chemii od września

    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Poszukiwany Nauczyciel/ka Chemii do II Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wlkp od września br.

      Po więcej informacji proszę dzwonić pod nr tel : 95 722 84 38

      Sekretariat czynny od pon-pt w godzinach 8.00-14.00.

      Prosimy o kontakt.

      Zakres obowiązków

      Poszukiwany Nauczyciel/ka Chemii do II Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wlkp od września br. Po więcej informacji proszę dzwonić pod nr tel : 95 722 84 38 Sekretariat czynny od pon-pt w godzinach 8.00-14.00. Prosimy o kontakt.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim