Alsal Spółka z o.o. Spółka K.

Czy to Twoja firma?

Alsal Spółka z o.o. Spółka K. praca

Kraków
Jako Alsal, prężnie rozwijamy się na rynku produkcji i montażu konstrukcji aluminiowo-szklanych, oferując naszym klientom nie tylko produkty, ale i kompleksowe rozwiązania architektoniczne. Nasza historia to czas dynamicznego rozwoju i zdobywania prestiżowych certyfikatów, które są dowodem na najwyższą jakość naszych usług. Współpracujemy z renomowanymi partnerami międzynarodowymi, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie technologii i metod pracy. Nasze produkty, takie jak ściany osłonowe, dachy szklane, czy ogrody zimowe, są projektowane z myślą o zadowoleniu klientów, co jest naszym najważniejszym kryterium jakości. Z dumą wspieramy architektów i inwestorów, oferując doradztwo i konsultacje, które pomagają w realizacji nawet najbardziej ambitnych projektów. Nasz profesjonalizm i doświadczenie, wsparte rozbudowanym parkiem maszynowym i sprawną logistyką, czynią nas liderem w branży, którego usługi odpowiadają najnowocześniejszym światowym standardom.
Alsal Spółka z o.o. Spółka K. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Kraków
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Alsal Spółka z o.o. Spółka K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Alsal Spółka z o.o. Spółka K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Alsal Spółka z o.o. Spółka K.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała
  3. Gdańsk
  4. Kęty
  5. Bytom
  6. Częstochowa
  7. Lublin
  8. Rzeszów
  9. Warszawa
  10. Wieliczka

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Alsal Spółka z o.o. Spółka K. - oferty archiwalne

  • Architekt

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • FIRMA ALSAL

      Lider wśród polskich firm produkujących i montujących konstrukcje aluminiowo-szklane dla budownictwa

      Poszukuje Architekta

      Branża konstrukcji aluminiowych

      Zakres obowiązków

      • analiza dokumentacji projektowej ofertowanych inwestycji
      • budżetowanie projektów w zakresie konstrukcji fasadowych
      • właściwy dobór oraz optymalizacja rozwiązań pod kątem realizacyjnym
      • wykonywanie kalkulacji materiałowych
      • przygotowywanie wycen oraz ofert zakresu rozwiązań fasad
      • pozyskiwanie ofert w zakresie produktów oraz podwykonawstwa
      • kontakt z klientem na etapie ofertowym oraz realizacji

      Wymagania

      • umiejętności czytania i analizowania budowlanej dokumentacji projektowej
      • podstawowa wiedza z dziedziny konstrukcji aluminiowych oraz fasadowych
      • dobra znajomość obsługi programu AutoCAD, MS Office,
      • otwartość na nowe wyzwania oraz chęć zdobywania wiedzy
      • pozytywne nastawienie oraz umiejętność pracy w zespole
      • bardzo dobra organizacja pracy
      • terminowość i dokładność wykonywania zadań pod presją czasu

      Oferujemy

      • pracę w firmie posiadającej od ponad 25 lat stabilną pozycję w branży konstrukcji aluminiowych
      • zatrudnienie na etacie
      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • możliwość rozwoju zawodowego
      • przyjazną atmosferę
  • Specjalista ds. ofertowania

    • Kraków

      poszukuje pracowników do

      działu ofertowo-konstrukcyjnego

      branża konstrukcji aluminiowych

      Miejsce pracy: Niegoszowice

      • opracowywanie wycen kosztorysowych w oparciu o techniczną analizę dokumentacji projektowej
      • właściwy dobór oraz optymalizacja przyjętych rozwiązań
      • pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze,
      • (wysyłanie zapytań ofertowych, aktywne nadzorowanie spływu ofert, wybór najkorzystniejszej oferty)
      • tworzenie i prowadzenie baz danych związanych z ofertowaniem

      Wymagania

      • min. 2 lata doświadczenia w zakresie ofertowania lub prac techniczno- kosztorysowych związanych z budownictwem ( preferowana branża konstrukcji aluminiowych)
      • wykształcenia min. średnie techniczne (preferowane budownictwo lub kierunki pokrewne)
      • umiejętności czytania i analizowania dokumentacji technicznej
      • dobra znajomość obsługi programu AutoCAD, MS Office, Logical

      Oferujemy

  • Pracownik produkcyjny

    • Kraków

      branża konstrukcji aluminiowych , stalowych i elewacji wentylowanych

      poszukuje pracownika na stanowisko:

      Pracownik produkcyjny

      Miejsce pracy:

      Niegoszowice /k Krakowa

      • obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami firmy
      • ręczno-maszynowa obróbka materiału
      • dbanie o bezpieczeństwo i porządek

      Wymagania

      • Mile widziane doświadczenie w branży prefabrykacji konstrukcji aluminiowych oraz wszelkie uprawnienia (spawacz elektryczny, mig-mat)
      • znajomość zagadnień technicznych, obsługi elektronarzędzi,
      • odpowiedzialność, komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • pracę w pełnym wymiarze pracy, praca 2-zmianowa, 5 dni w tygodniu zatrudnienie na etacie
      • rozwój zawodowy
      • pracę w firmie posiadającej stabilną pozycję od 30 lat w branży konstrukcji aluminiowych

Pracodawcy w Krakowie