Czy to Twoja firma?

KSJ STEC ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI sp. j. praca

Lublin

Od ponad dwóch dekad jesteśmy wierni naszej pasji, jaką jest zarządzanie nieruchomościami. Od 1997 roku, KSJ STEC ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI to synonim zaufania i profesjonalizmu w branży nieruchomości mieszkalnych. Nasza oferta to więcej niż usługi – to kompleksowe rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby wspólnot mieszkaniowych.

Z dumą patrzymy na naszą pozycję na lubelskim rynku, gdzie nasze działania przyczyniły się do ukształtowania standardów zarządzania nieruchomościami. Nasza przewaga konkurencyjna opiera się na własnym serwisie technicznym oraz na dysponowaniu sprzętem, który umożliwia nam szybkie i efektywne reagowanie na potrzeby naszych klientów. Od zamiatarki ręcznej po odśnieżarki, posiadamy wszystko, co niezbędne do utrzymania nieruchomości w doskonałym stanie.

Jesteśmy dumni z naszej innowacyjności, a nasza usługa KartotekaOnLine to przełom w branży, umożliwiający klientom samodzielne monitorowanie stanu swoich kont. To wyraz naszego zaangażowania w transparentność i dostępność usług.

W naszej pracy kierujemy się zasadą, że każda nieruchomość jest unikalna, a zatem wymaga indywidualnego podejścia. Oferujemy obsługę eksploatacyjną, finansowo-księgową, dbamy o czystość oraz wykonujemy konserwacje i remonty. Wszystko to pod bacznym okiem uprawnionych specjalistów, którzy gwarantują najwyższą jakość usług.

Zarządzamy zasobami o średniomiesięcznej powierzchni 200000 m², co świadczy o naszej skali działania i zdolności do zarządzania dużymi projektami. Nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, co pozwala nam budować długotrwałe i owocne relacje.

W KSJ STEC ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI zawsze stawiamy na rozwój, innowacje i najwyższą jakość. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy stworzyć przestrzeń, w której każdy będzie się czuł jak w domu.

KSJ STEC ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa praca fizyczna księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy KSJ STEC ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KSJ STEC ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KSJ STEC ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

KSJ STEC ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
KSJ STEC ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI SPÓŁKA JAWNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca KSJ STEC ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Hydraulik

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace remontowe, modernizacyjne przy instalacjach i usuwanie usterek;

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 36 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Lublinie