Czy to Twoja firma?

PPHU MASARNIA KACPERSCY S.C.HALINA KACPERSKA,MARIUSZ KACPERSKI praca

Bełchatów

W sercu Dołów Brzeskich, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasza rodzinna masarnia - PPHU Masarnia Kacperscy. Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować rzemiosło, które od pokoleń jest częścią naszej lokalnej społeczności. Nasze produkty, domowe wędliny, są wyrazem pasji i zaangażowania, które wkładamy w ich tworzenie.

Nasza oferta skupia się na produkcji i rozbiorze mięsa, gdzie każdy kawałek jest traktowany z szacunkiem i starannością, aby na Waszych stołach znalazły się tylko najsmaczniejsze wyroby. Opinie naszych klientów są dla nas najlepszym potwierdzeniem jakości - "Bardzo smaczne, domowe wędliny. Polecam" to słowa, które napędzają nas do dalszej pracy i innowacji.

Chociaż nie możemy się pochwalić długą historią w dostępnych zapisach, nasze produkty mówią same za siebie. Każda kiełbasa, każdy plaster szynki to historia naszej codziennej pracy i dbałości o detale. Nie potrzebujemy skomplikowanych misji czy sloganów - naszym celem jest dostarczanie produktów, które sprawią, że chwile spędzone przy wspólnym stole będą jeszcze bardziej wyjątkowe.

Jesteśmy lokalnym przedsiębiorstwem, które z dumą podtrzymuje tradycję masarską. Choć nie posiadamy międzynarodowej obecności, to nasze produkty zdobywają uznanie na lokalnym rynku. Wierzymy, że prawdziwa jakość zawsze znajdzie swoich zwolenników, niezależnie od skali działania.

W PPHU Masarnia Kacperscy każdy klient jest traktowany jak część rodziny. Zapraszamy do odwiedzenia nas i przekonania się, jak smakuje prawdziwa, domowa wędzona szynka czy kiełbasa, która rozpieszcza podniebienia i przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. Dołączcie do naszej historii, która jest pisana każdego dnia z miłości do dobrego jedzenia.

PPHU MASARNIA KACPERSCY S.C.HALINA KACPERSKA,MARIUSZ KACPERSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy PPHU MASARNIA KACPERSCY S.C.HALINA KACPERSKA,MARIUSZ KACPERSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU MASARNIA KACPERSCY S.C.HALINA KACPERSKA,MARIUSZ KACPERSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPHU MASARNIA KACPERSCY S.C.HALINA KACPERSKA,MARIUSZ KACPERSKI

Siedziba główna

PPHU MASARNIA KACPERSCY S.C.HALINA KACPERSKA,MARIUSZ KACPERSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
PPHU MASARNIA KACPERSCY S.C.HALINA KACPERSKA,MARIUSZ KACPERSKI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Pabianice
  3. Piotrków Trybunalski

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PPHU MASARNIA KACPERSCY S.C.HALINA KACPERSKA,MARIUSZ KACPERSKI - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w branży mięsnej

    • Bełchatów
    • umowa o pracę
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta. Sprzedaż w sklepie mięsnym. Przyjęcie towaru.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: dobry kontakt z klientem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca na 2 zmiany w godzinach: 6:00 - 14:00, 12:00 - 17:00

    • Bełchatów

      Wymagania

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Praca na 2 zmiany w godzinach: 6:00 - 14:00, 12:00 - 17:00 (40 godzin tygodniowo).
  • Pracownik produkcji i rozbioru mięsa

    • Bełchatów
    • pełny etat
    • 2 800-4 000 zł / mies.

      Praca przy produkcji i rozbiorze mięsa.

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziana osoba do przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 6:00 - 14:00 (40 godzin tygodniowo).
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bełchatowie