Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE s.c. HENRYK KOWALSKI,JANINA KOWALSKA praca

Bełchatów

Witajcie w naszym kulinarnym świecie! Jesteśmy Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Handlowo-Usługowym, które z dumą serwuje wyśmienite doznania gastronomiczne mieszkańcom Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Nasza specjalność to catering – sztuka tworzenia niezapomnianych wrażeń smakowych na każdą okazję.

Nasza firma, choć nie opowiemy Wam o naszej historii, jest zbudowana na pasji do kulinariów i zaangażowaniu w dostarczanie usług najwyższej jakości. Każde przyjęcie, event firmowy czy rodzinne uroczystości to dla nas nie tylko zlecenie, ale przede wszystkim szansa, by podzielić się z Wami naszą miłością do dobrego jedzenia.

Znajdując się w sercu Piotrkowa Trybunalskiego, jesteśmy blisko naszych klientów i ich potrzeb. Nasze menu jest zawsze dopasowane do indywidualnych preferencji, a świeże i lokalne składniki to fundament, na którym opieramy nasze kulinarne kreacje.

Chociaż nie możemy podzielić się z Wami naszą misją czy wartościami, które kierują naszą firmą, możecie być pewni, że każdy detal naszej pracy jest przemyślany, by dostarczyć Wam nie tylko posiłki, ale prawdziwe doświadczenia kulinarne.

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór dań, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Od tradycyjnych polskich smaków po nowoczesne kompozycje – nasz catering to gwarancja sukcesu Waszych spotkań.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem stworzymy niezapomniane chwile, które będą równie wyjątkowe jak smaki, które dla Was przygotujemy.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPÓŁKA CYWILNA HENRYK KOWALSKI,JANINA KOWALSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPÓŁKA CYWILNA HENRYK KOWALSKI,JANINA KOWALSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPÓŁKA CYWILNA HENRYK KOWALSKI,JANINA KOWALSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPÓŁKA CYWILNA HENRYK KOWALSKI,JANINA KOWALSKA

Adres rejestrowy

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPÓŁKA CYWILNA HENRYK KOWALSKI,JANINA KOWALSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPÓŁKA CYWILNA HENRYK KOWALSKI,JANINA KOWALSKA - oferty archiwalne

  • Kierowca - obsługa cateringu -1/2 etatu

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPÓŁKA CYWILNA HENRYK KOWALSKI,JANINA KOWALSKA
    • Bełchatów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Przewóz cateringu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: książeczka sanepidu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 14:00 (20 godzin tygodniowo). Miejsce wykonywania pr
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc kuchenna - 1/2 etatu

    • Bełchatów

      Pomoc kucharzowi przy obsłudze cateringu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do piątku w godz. 10-14 lub 11-15. Wymiar etatu do uzgodnienia tzn. 1/2 lub 1/

Pracodawcy w Bełchatowie