Zakład Piekarski GENIAL Genowefa Klim

Czy to Twoja firma?

Zakład Piekarski GENIAL Genowefa Klim praca

Szczecin

Zakład Piekarski GENIAL Genowefa Klim - Nasi piekarze codziennie wypiekają pieczywo różnego smaku. Asortyment naszych produktów jest bardzo bogaty. Zawsze z takim samym zaangażowaniem i sercem, zarówno na początku istnienia Firmy jak i dzisiaj dbamy o to, by wypiekane produkty były jak najwyższej jakości. Jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zakład Piekarski GENIAL Genowefa Klim najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Piekarz Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Zakład Piekarski GENIAL Genowefa Klim

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Piekarski GENIAL Genowefa Klim

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Piekarski GENIAL Genowefa Klim

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Gdynia
  5. Bydgoszcz
  6. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Zakład Piekarski GENIAL Genowefa Klim - oferty archiwalne

  • Piekarz

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakład piekarski „Genial” istniej już od 30 lat a swoimi korzeniami sięga czasów przedwojennych.

      Zlokalizowany jest w miejscu gdzie istnieje swoisty mikroklimat, pozwalający na uzyskanie niepowtarzalnych walorów smakowych wyrobów, praktycznie nie do odtworzenia w innym miejscu. Firma jest zarządzana rodzinnie.

      Piekarnia Genial Szczecin ul. Krzywoustego zatrudni "Samodzielnego Piekarza" na Umowę o Prace.

      Kontakt telefoniczny tel. 914344619 od poniedziałku do soboty w godz.9:00 - 14:00.

      Zakres obowiązków

      • Praca 2 zmianowa, na przemian: 1 tydzień dniówek na 1 tydzień nocek.

      Wymagania

      • doświadczenie na podobnym stanowisku,
      • pracowitość.

      Oferujemy

      • Stabilna praca.
      • Umowa o pracę.

Pracodawcy w Szczecinie