Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH I ROLNICZYCH IM. ADAMA MICKIEWICZA W RADYMNIE praca

Radymno

W sercu malowniczego Radymna, Zespół Szkół Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza stanowi bastion edukacji zawodowej i rolniczej, który od lat kształci młodzież, przygotowując ją do wejścia na rynek pracy z solidnym bagażem wiedzy i umiejętności. Nasza oferta edukacyjna to przemyślany zestaw kierunków, które odpowiadają na potrzeby współczesnego rynku pracy, a także na pasje i zainteresowania naszych uczniów.

W naszym Technikum uczniowie mogą rozwijać swoje kompetencje w różnorodnych specjalnościach, które są nie tylko atrakcyjne, ale i perspektywiczne. Branżowa Szkoła I Stopnia oraz Branżowa Szkoła II Stopnia to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku pracy na wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi do podjęcia pracy zaraz po ukończeniu szkoły. Dodatkowo, Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe umożliwiają zdobycie konkretnych umiejętności zawodowych, które są kluczem do sukcesu w wielu branżach.

Chociaż nie dysponujemy informacjami dotyczącymi naszej historii czy misji, nasze działania zawsze kierujemy tak, aby sprostać oczekiwaniom naszych uczniów i ich przyszłych pracodawców. Jesteśmy dumni z tego, że możemy oferować edukację na najwyższym poziomie, co potwierdzają sukcesy naszych absolwentów.

Nasza placówka to nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale także przestrzeń, gdzie kształtujemy postawy i wartości. Stawiamy na rozwój osobisty uczniów, ich kreatywność i innowacyjność myślenia. Choć nie posiadamy formalnie zdefiniowanych wartości, to codziennie w naszej pracy kierujemy się zaangażowaniem, odpowiedzialnością i szacunkiem.

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH I ROLNICZYCH IM. ADAMA MICKIEWICZA W RADYMNIE to więcej niż szkoła – to społeczność, która wspiera swoich uczniów na każdym kroku edukacyjnej ścieżki. Zapraszamy do dołączenia do nas i odkrycia swojej ścieżki zawodowej w przyjaznej i inspirującej atmosferze.

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH I ROLNICZYCH IM. ADAMA MICKIEWICZA W RADYMNIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie zarządzanie / dyrekcja księgowość / ekonomia praca fizyczna

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH I ROLNICZYCH IM. ADAMA MICKIEWICZA W RADYMNIE

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH I ROLNICZYCH IM. ADAMA MICKIEWICZA W RADYMNIE

Mapa ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH I ROLNICZYCH IM. ADAMA MICKIEWICZA W RADYMNIE

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH I ROLNICZYCH IM. ADAMA MICKIEWICZA W RADYMNIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH I ROLNICZYCH IM. ADAMA MICKIEWICZA W RADYMNIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Radymno
  2. Przemyśl
  3. Jarosław
  4. Pruszków
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH I ROLNICZYCH IM. ADAMA MICKIEWICZA W RADYMNIE - oferty archiwalne

  • Nauczyciel kształcenia zawodowego- weterynaria

    • Radymno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć dydaktycznych w zakresie przedmiotu zawodowego: weterynaria.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: weterynaria/zootechnika

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 076 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 6/22
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pedagog specjalny

    • Radymno

      Współpraca z nauczycielami, wychowawcami grup wychowawczych lub innymi specjalistami, rodzicami oraz uczniami, rozpoznawania indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów,poprawa funkcjonowania uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,
      zapewnienie wsparcia nauczycielom prowadzącym obowiązkowe zajęcia edukacyjne.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 380 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 9/22
  • Nauczyciel przedmiotów zawodowych

    • Radymno
    • część etatu
    • 2 254-2 818 zł / mies.

      Nauczanie przwedmiotów zawodowych teoretycznych i praktycznych: anatomia i fizjologia zwierząt, chów zwierząt, profilaktyka i leczenie chorób zwierząt, pracownia anatomii i fizjologii zwierząt, pracownia chowu zwierząt, pracownia profilaktyki i pielęgnacji zwierząt.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: weterynaria lub zootechnika

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 254 - 2 818 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 16/18

Pracodawcy w Radymnie