Czy to Twoja firma?

ACTION POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Katowice
ACTION POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy ACTION POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ACTION POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ACTION POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ACTION POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik sklepu

    ACTION POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • 1 600 zł / mies.
    • Piotrków Trybunalski
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta,
      obsługa kasy fiskalnej,
      dbanie o ekspozycję towaru na półkach, stanowisku pracy, w sklepie oraz pomieszczeniach socjalnych,

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: OBSŁUGA KASY FISKALNEJ
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie na stanowisku kasjer/sprzedawca, elastyczne godziny pracy [od 6.30 do 21.00],

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Katowicach