Czy to Twoja firma?

PLACÓWKA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZA DOM 12 praca

Katowice

W sercu Katowic, w Centrum Administracyjnym „Wspieranie w rozwoju”, znajduje się miejsce, które jest bezpieczną przystanią dla dzieci potrzebujących wsparcia i ciepła domowego ogniska – Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Dom 12. Nasza historia jest ściśle związana z misją niesienia pomocy tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Prowadzimy działalność na zlecenie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Myślenicach, a nasze finansowanie pochodzi ze środków Powiatu Myślenickiego oraz Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

Naszym celem jest stworzenie warunków wychowawczych, które jak najbardziej przypominałyby te w naturalnym domu rodzinnym. Dzieci, które do nas trafiają, często całkowicie lub częściowo pozbawione są opieki rodzicielskiej. Dlatego też nasza placówka to coś więcej niż tylko budynek – to dom pełen ciepła, zrozumienia i wsparcia. Zapewniamy całodobową opiekę, dbając o rozwój fizyczny, umysłowy, psychiczny, społeczny i emocjonalny naszych podopiecznych.

W Domu 12 każde dziecko jest traktowane z indywidualnym podejściem, aby mogło czuć się wyjątkowe i ważne. Rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie stabilności i poczucia bezpieczeństwa, dlatego pracujemy z pasją, aby każdy dzień w naszej placówce był krokiem w kierunku lepszej przyszłości dla naszych podopiecznych.

Choć nie możemy zastąpić prawdziwego domu rodzinnego, dokładamy wszelkich starań, aby nasza opieka była jak najbardziej zbliżona do tej, którą zapewniają kochający rodzice. Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na szansę na szczęśliwe dzieciństwo i rozwój w bezpiecznym środowisku. To właśnie ta wiara kieruje każdym naszym działaniem.

W Domu 12 każdy dzień to nowa historia pełna wyzwań, ale i radości. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tych historii i wspierać naszych podopiecznych w ich drodze do dorosłości. Zapraszamy do poznania naszej placówki i dołączenia do grona tych, którzy wspierają naszą misję. Razem możemy sprawić, że świat będzie lepszym miejscem dla dzieci, które najbardziej tego potrzebują.

PLACÓWKA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZA DOM 12 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia inne

Oferty pracy PLACÓWKA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZA DOM 12

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PLACÓWKA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZA DOM 12

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Nauczyciel wychowania fizycznego

    Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • bez doświadczenia
    Wygasa
  • Lektorzy Nauczyciele Języków Obcych

    Świat Języków Obcych "TIME"
    • umowa zlecenie
    • запрошуємо працівників з України
    Wygasa

Mapa PLACÓWKA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZA DOM 12

Siedziba główna

PLACÓWKA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZA DOM 12 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
PLACÓWKA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZA DOM 12
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Sosnowiec
  2. Dąbrowa Górnicza
  3. Katowice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PLACÓWKA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZA DOM 12 - oferty archiwalne

  • Wychowawca (1/2 etatu)

    • Katowice
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - Sprawowanie opieki nad grupą dzieci i młodzieży, organizowanie pracy wychowawczej Współpraca z pedagogiem, psychologiem, pracownikiem socjalnym. Prowadzenie dokumentacji wychowanków. Utrzymywanie stałego kontaktu ze szkołą, rodzicami, opiekunami prawnymi, placówkami współpracującymi. Dbanie o bezpieczeństwo, zdrowie, higienę wychowanków, zaspokojenie ich potrzeb emocjonalnych, społecznych. Dbanie o wyposażenie wychowanków w odzież, obuwie, książki.
      - Praca w placówce całodobowej w systemie pracy równoważnym. Praca do 12 godzin w wybranych dniach. Praca według harmonogramu. Praca również w soboty, niedziele, święta.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Odpowiedzialność, Cierpliwość, Komunikatywność
      • Inne wymagania: Poziom wykształcenia: wyższe (w tym licencjat) na kierunku: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku w zakresie resocjalizacji, pracy socjalnej, pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, albo na innym kierunku uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie pedagogiki, psychologii, nauk o rodzinie lub resocjalizacji. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Wymagana umiejętność współpracy zespołowej. Inne wymagania: Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, posiadanie pełnej władzy rodzicielskiej, wypełnienie obowiązku alimentacyjnego jeżeli taki obowiązek wynika z tytułu egzekucyjnego, niekaralność za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 262,5 do 2 779,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 2262,50 do 2779,50 zł/brutto w zależnośco od stażu pracy + dodatkowe wynagrodzenie
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Katowicach