BETOTEST POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

BETOTEST POLSKA sp. z o.o. praca

Szczecin

Witaj! Jesteśmy BETOTEST POLSKA, firma z ponad 15-letnim doświadczeniem w sercu dynamicznie rozwijającego się Szczecina. Nasza specjalność to badania techniczne dla branży budowlanej, a nasze usługi są niezbędne dla każdego, kto chce budować solidnie i zgodnie z najwyższymi standardami.

Nasza oferta to coś więcej niż tylko badania betonu i innych materiałów budowlanych. Dostarczamy kompleksową obsługę laboratoryjną, w tym raporty techniczne, badania in-situ oraz ekspertyzy budowlane. Rozumiemy, jak ważne jest doradztwo w zakresie wprowadzania wyrobów budowlanych na rynek, dlatego wspieramy naszych klientów na każdym etapie – od przygotowania deklaracji właściwości użytkowych, przez etykiety ze znakiem CE/B, aż po opracowywanie i wdrażanie zakładowej kontroli produkcji. Przygotowujemy również do certyfikacji w wybranym systemie zgodności.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na spojrzenie na potrzeby branży z szerszej perspektywy. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze kompleksowe wyposażenie w sprzęt badawczy oraz duża flota samochodowa to nasze konkurencyjne atuty, które gwarantują profesjonalną obsługę klientów i szybką reakcję na ich potrzeby.

Jesteśmy przekonani, że nasza praca ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa i trwałości budowli, a nasze zaangażowanie w każdy projekt jest gwarancją najwyższej jakości. W BETOTEST POLSKA łączymy pasję do innowacji z rzetelnym rzemiosłem, co pozwala nam być liderem w naszej dziedzinie.

Zapraszamy do współpracy – razem zbudujemy przyszłość na solidnych fundamentach!

BETOTEST POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Geolog Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy BETOTEST POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BETOTEST POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BETOTEST POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca BETOTEST POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Laborant - Laboratorium budowlane

    • Świnoujście
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Laboratorium budowlane zatrudni pracowników:

      - do prac terenowych na budowach i wytwórniach

      - do prac związanych z laboratoryjnymi badaniami kruszyw i innych materiałów.

      Zakres obowiązków

      Główny zakres obowiązków to:

      - pobieranie próbek mieszanki betonowej (o masie ok. 8 kg)

      - badania gruntów, kruszyw

      - inne badania laboratoryjne i polowe.

      Wymagania

      Nie wymagamy doświadczenia!

      Nasze oczekiwania:

      - prawo jazdy kat. B

      - umiejętność pracy w zespole

      - sumienność i dokładność, mobilność.

      Mile widziane:

      - doświadczenie, studenci budownictwa lub technicy budowlani

      Oferujemy

      Pakiet benefitów:

      - karta multisport

      - karta żywnościowa

      - pakiet ubezpieczenia medycznego.

Pracodawcy w Szczecinie