Czy to Twoja firma?

TELL sp. z o.o. praca

Złotoryja

        SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W SALONIE ORANGE

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY/A ZA:

- bezpośredni kontaktem z klientami w salonie – pomoc w wyborze produktów i usług Orange

- aktywną sprzedaż i promowanie ofert Orange

- realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

- budowanie długotrwałych relacji z Klientami i tworzenie pozytywnego wizerunku

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE JEŚLI:

- masz pierwsze doświadczenie i chcesz rozwijać się w sprzedaży

- jesteś na bieżąco z nowinkami technologicznymi

- masz w sobie determinację i motywację do pracy

- potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów

OD NAS OTRZYMASZ:

- gwarantowaną podstawę oraz możliwość wypracowania atrakcyjnej prowizji

- umowę o pracę - stałe i stabilne zatrudnienie

- ciekawe szkolenia, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę i umiejętności

- pracę w zespole profesjonalistów i stałe wsparcie przełożonych

- pracę, w której każdy dzień to nowe doświadczenie zawodowe

- możliwość realnego awansu w strukturze firmy

Niezależnie od lockdownu nasze salony są otwarte!

TELL Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Złotoryja
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy TELL Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TELL Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TELL Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
TELL Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TELL Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W SALONIE ORANGE

    • Złotoryja
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Złotoryi