Czy to Twoja firma?

DYRYGENT Paweł Obolewicz praca

Złotoryja

Od momentu założenia w 2008 roku, nasza firma DYRYGENT Paweł Obolewicz z Wilkowa zyskała reputację niezawodnego dostawcy wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz eksperta w dziedzinie usług dekarskich, ciesielskich i docieplania budynków. Z dumą podkreślamy, że nasze produkty są zawsze zgodne z najwyższymi standardami, posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, co pozwala nam służyć zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, w kraju i za granicą.

Nasze doświadczenie i zaangażowanie w dostarczanie materiałów budowlanych przekłada się na trwałość i niezawodność każdego projektu, w którym uczestniczymy. Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i jakość w branży budowlanej, dlatego też nasze doradztwo techniczne jest zawsze na najwyższym poziomie, a instalacje okien wykonujemy zgodnie z najnowszymi standardami – tzw. "ciepłą" instalacją trójwarstwową.

Wyróżnia nas szeroka oferta systemów okien i drzwi od uznanych producentów takich jak VEKA, TROCAL, REHAU, ALUPROF, GERDA i wielu innych, co pozwala nam dostosować się do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów. Dzięki temu, możemy zaoferować rozwiązania, które nie tylko poprawiają estetykę, ale również zwiększają funkcjonalność i efektywność energetyczną budynków.

Jesteśmy dumni z tego, że przez lata naszej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy doceniają nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów Dyrygenta Pawła Obolewicza, gdzie profesjonalizm i rzetelność idą w parze z pasją i doświadczeniem.

DYRYGENT Paweł Obolewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Złotoryja
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy DYRYGENT Paweł Obolewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DYRYGENT Paweł Obolewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DYRYGENT Paweł Obolewicz

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
DYRYGENT Paweł Obolewicz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Szczecin
  3. Poznań
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DYRYGENT Paweł Obolewicz - oferty archiwalne

  • Kierownik ds Techniczno-Handlowych Jawor-Bolków-Jelenia Góra

    • Świdnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • TERMOOKNA - firma o stabilnej pozycji na rynku, zatrudni doradcę / kierownika ds techniczno-handlowych. Branża okienna, obszar działania: Legnica i okolice. Do dyspozycji auto służbowe, laptop, telefon. Wynagrodzenie podstawowe + % prowizji + 3 składniki premii.
      Swoje CV prosimy załączyć w odpowiedzi na nasze ogłoszenie.
      Dziękujemy za przesłane aplikacje.

      Zakres obowiązków

      1. Monitorowanie podległego obszaru

      2. Pozyskiwanie Klientów indywidualnych

      3. Nawiązywanie kontaktów z kierownikami budów, deweloperami, firmami budowlanymi

      Wymagania

      1. Potrzeba zarabiania wysokich wynagrodze

      2. Prawo jazdy kat. B

      3. Samodyscyplina

      4. Chęć rozwoju osobistego

      4. Potrzeba zarabiania dużych wynagrodzeń

      Oferujemy

      1. Auto służbowe + pozostałe narzędzia pracy

      2. Elastyczne, nienormowane godziny pracy.

      3. Salon w Jaworze z pełnym wysposażeniem w ekspozycję produktową.

Pracodawcy w Złotoryi