Czy to Twoja firma?

Successful Mental Salle sp. z o.o. praca

Pobiedziska

Jesteśmy Successful Mental Salle, Twoim przewodnikiem w świecie profesjonalnej sprzedaży i obsługi klienta. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczych Pobiedziskach, w sercu Wielkopolski, wiosną 2019 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w kreowaniu efektywnych działów sprzedaży i obsługi klienta "od A do Z". Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego zamiast gotowych rozwiązań, oferujemy indywidualne podejście, które pozwala na osiągnięcie realnych i mierzalnych korzyści.

Nasza oferta to przede wszystkim praktyczne szkolenia, które przekształcają teorię w umiejętności. Prowadzimy szkolenia sprzedażowe, które są fundamentem dla efektywnej pracy handlowców, szkolenia z obsługi klienta, które pomagają budować trwałe i pozytywne relacje, a także szkolenia negocjacyjne, które umożliwiają osiąganie korzystnych porozumień. Nie zapominamy również o motywacji – nasze szkolenia motywacyjne i wystąpienia publiczne są źródłem inspiracji i energii do działania.

Dbamy o jakość na każdym etapie współpracy. Przeprowadzamy audyty wewnętrzne w działach sprzedaży, tworzymy standardy obsługi klienta i analizujemy rozmowy pod kątem jakościowym, aby nieustannie podnosić poprzeczkę w dziedzinie obsługi.

Jesteśmy przekonani, że nasz sukces zależy od sukcesu naszych klientów. Dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, aby wspierać ich w osiąganiu wyznaczonych celów. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w to, co robimy, sprawiają, że jesteśmy godnym zaufania partnerem w biznesie.

Zapraszamy do współpracy z Successful Mental Salle, gdzie profesjonalizm spotyka się z indywidualnym podejściem, a każde wyzwanie przekształcamy w możliwość rozwoju i sukcesu. Razem możemy więcej!

Successful Mental Salle Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Successful Mental Salle Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Successful Mental Salle Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Successful Mental Salle Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Successful Mental Salle Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Successful Mental Salle Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Dołącz do super zespołu/ 6h dziennie- wolne weekendy

    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • rekrutacja zdalna
    • 2 800-8 000 zł / mies.
    • Cześć- na start sprawdźmy czy do nas pasujesz? :)

      Jeśli chcesz dołączyć do młodego, wesołego zespołu, który na pierwszym miejscu stawia na ludzi i potrafi ich docenić, to jesteś w dobrym miejscu. :)

      Obecnie w naszym biurze prowadzimy kilka projektów (każda osoba, jest samodzielnym opiekunem projektu) i być może to duża szansa dla Ciebie :)

      W tym momencie szukamy osoby, która zajmie się poszukiwaniem klientów biznesowych, którzy szukają pracowników przy projektach technicznych/ specjalistycznych (pomagamy sprowadzać specjalistów ze wschodu)

      Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski (ulica Wiosny ludów)

      Wymiar pracy: 3/4 etatu (do negocjacji :)- dla nas liczy się efekt

      Zakres obowiązków

      Co będziesz robić:

      · poszukiwać klientów, szukających wykwalifikowanych pracowników

      · po okresie wdrożeniowym, również obsługę klientów już zamawiających

      · utrzymywanie doskonałych relacji z klientami i dbanie o regularne zamówienia,

      · obsługiwać posprzedażowo- chcemy żeby klienci wracali do nas :)

      Wymagania

      Co fajnie żebyś posiadał/a:

      · duuużo pozytywnego nastawienia, nie tolerujemy snobów, :)

      · dobrych kompetencji interpersonalnych, łatwości nawiązywania kontaktów,

      · ambicji, przebojowości i pragnienia odnoszenia sukcesów,

      · praktycznej umiejętności posługiwania się pakietem MS Office,

      · serdeczne podejście do ludzi,

      · odpowiedzialność i biznesowe podejście- otrzymasz wiele luzu w pracy, ale musisz robić swoje. :)

      Oferujemy

      Co zyskasz pracując z nami:

      · Pracę od poniedziałku do piątku 6h w godzinach, 9-17 (do dogadania, większość pracuje 9-15 :) ), wszystkie weekendy wolne.

      · Podstawę + Atrakcyjne prowizje.

      · Całkowicie niezależne stanowisko pracy- Ty prowadzisz ten projekt, poniekąd nim zarządzasz :)

      · Własne biurko, sprzęt i luźną, wesołą atmosferę pracy.

      · Pracę z klientami biznesowymi przy projekcie rekrutacyjnym :)

      · Wsparcie trenera sprzedaży (znanego w całej Polsce) przy którym masz szansę bardzo się rozwinąć.

      · Możliwość stworzenia czegoś nowego - budujemy fajne miejsce pracy :)

      · Z czasem możliwość awansu, będziemy otwierać nowe projekty, więc jest to szansa na awans zawodowy :)

Pracodawcy w Pobiedzisku