Fundacja Przedsiębiorczy Toruń

Czy to Twoja firma?

Fundacja Przedsiębiorczy Toruń praca

Toruń

Fundacja Przedsiębiorczy Toruń - Jesteśmy podmiotem powołanym, aby integrować inicjatywy, projekty oraz ekosystemy wspierania startupów i firm technologicznych. Działamy w Toruniu przy współpracy z ogólnopolskimi partnerami, takimi jak Fundacja AIP, Fundacja Polska Przedsiębiorcza i Gmina Miasta Toruń. Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów ogłaszanych m.in. przez PARP, NCBR i Kujawsko-Pomorską Agencję Innowacji. Pełnimy funkcję regionalnego lidera w dziedzinie udzielania wsparcia i tworzenia efektywnych ekosystemów do rozwoju i realizacji projektów technologicznych.

Fundacja Przedsiębiorczy Toruń najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Project Manager Toruń
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Fundacja Przedsiębiorczy Toruń

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fundacja Przedsiębiorczy Toruń

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Fundacja Przedsiębiorczy Toruń

Siedziba główna

Praca Fundacja Przedsiębiorczy Toruń - oferty archiwalne

  • Junior Marketing Manager

    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Dołącz do naszego zespołu jako Junior Marketing ManagerJeśli chcesz dołączyć do nas, pracować w nowoczesnych przestrzeniach sprzyjających rozwojowi kreatywnych pomysłów wyślij nam swoje CV

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie komunikacji marketingowej w mediach społecznościowych,

      • pisanie tekstów marketingowych,

      • koordynowanie projektów marketingowych i obsługi marketingowej;

      • planowanie działań związanych z realizowanymi projektami;

      • research w Internecie,

      Wymagania

      • Komunikatywność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,

      • Sprawne poruszania się w Internecie i znajomość obsługi komputera

      • Aktywna, zaangażowana postawa, umiejętność pracy w zespole,

      • Poszerzanie i aktualizowanie wiedzy branżowej,

      • Kreatywność oraz znajomość platform mediów społecznościowych: Facebook, Instagram,

      • Praktyczna znajomość mediów społecznościowych od strony prowadzenia komunikacji oraz podstawowa znajomość zasad marketingu.

      • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

      Oferujemy

      • Przyjazną atmosferę pracy, zaangażowany i profesjonalny zespół,

      • Pracę przy realizacji ciekawych projektów

      • Stabilne zatrudnienie na dogodnych warunkach,

      • Pracę w kreatywnych przestrzeniach.

Pracodawcy w Toruniu