Czy to Twoja firma?

Wagon Service Ostróda sp. z o.o. praca

Ostróda

Jesteśmy Wagon Service Ostróda, sercem innowacji w branży kolejowej, zlokalizowani w malowniczym Ostródzie. Nasza pasja i specjalizacja to produkcja elementów złącznych i podzespołów do lokomotyw, które są kwintesencją nowoczesności i innowacyjności. Dzięki naszym rozwiązaniom, tabor kolejowy staje się bardziej wydajny i niezawodny.

Nasza obecność na międzynarodowej arenie kolejowej jest solidna – z biurami i usługami leasingu wagonów w takich krajach jak Niemcy, Francja, Turcja, Holandia i Szwajcaria, a także partnerskimi przedstawicielstwami w Serbii, Włoszech, Rumunii i Czechach. Jesteśmy dumni, że możemy działać na drugim co do wielkości rynku kolejowym w Europie, którym jest Polska.

Bezpieczeństwo i jakość to dla nas priorytety. Dlatego współpracujemy z ponad 60 certyfikowanymi warsztatami na terenie całej Europy, aby zapewnić, że nasze usługi i produkty zawsze spełniają najwyższe standardy. Nasz warsztat w Ostródzie to miejsce, gdzie magia się dzieje – tutaj oferujemy kompleksowe usługi utrzymania i montażu wagonów, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej historii czy misji firmy, nasze działania każdego dnia świadczą o naszym zaangażowaniu i dążeniu do doskonałości. Nasze zespoły są złożone z doświadczonych profesjonalistów, którzy nieustannie pracują nad tym, aby nasze produkty i usługi były synonimem niezawodności i innowacji.

W Wagon Service Ostróda rozumiemy, że świat kolejnictwa nieustannie się rozwija i jesteśmy gotowi sprostać tym zmianom, dostarczając rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na aktualne potrzeby rynku, ale również kształtują przyszłość transportu kolejowego.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej podróży w dążeniu do doskonałości w branży kolejowej. Razem możemy tworzyć bezpieczniejsze, bardziej efektywne i zrównoważone jutro.

Wagon Service Ostróda Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy badania i rozwój praca fizyczna

Oferty pracy Wagon Service Ostróda Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wagon Service Ostróda Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Spotkania integracyjne

Mapa Wagon Service Ostróda Sp. z o. o.

Siedziba główna

Wagon Service Ostróda Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Wagon Service Ostróda Sp. z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Szczecin
  3. Ostróda

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Wagon Service Ostróda Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • ŚLUSARZ

    • Płock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Aktualnie do naszego zespołu w Płocku poszukujemy osób na stanowisko Ślusarz.

      Zakres obowiązków

      - wykonywanie prac ślusarskich w zakresie napraw wagonów-cystern,

      - kwalifikacja techniczna wagonu.

      Wymagania

      • wykształcenia min. zawodowego technicznego,
      • doświadczenia na podobnym stanowisku,
      • umiejętności obsługi urządzeń i elektronarzędzi,
      • mile widziane będą uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego, np. suwnic, wózków widłowych,
      • mile widziane uprawnienia manewrowego lub ustawiacza,
      • wysokiego poziomu odpowiedzialności w działaniu,
      • motywacji do pracy,
      • sumienności i dokładności

      Oferujemy

      • ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie produkcyjnym, dbającym o bezpieczne warunki pracy, budującym przyjazną atmosferę,
      • stabilność zatrudnienia, to jest umowę o pracę bez pośrednictwa Agencji Pracy Tymczasowej, ponieważ chcemy żebyś został z nami na dłużej,
      • wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom oraz uzależnioną od wyników premię roczną, ponieważ doceniamy Twoją wiedzę, umiejętności i osiągnięcia,
      • możliwość zdobywania nowych uprawnień i szkolenia, ponieważ dbamy o Twój rozwój,
      • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW, ponieważ dbamy o Twoje zdrowie i poczucie bezpieczeństwa,
      • dodatkowe benefity, takie jak: pracowniczy program emerytalny, karty sportowe, wyjazdy na narty, żagle, spotkania integracyjne, również dla Twojej rodziny, a także świadczenia pieniężne na święta, ponieważ odpowiadamy na Twoje pozazawodowe potrzeby,
      • całoroczne posiłki profilaktyczne, ponieważ wiemy, że przerwa i dobry posiłek pozwolą Ci odpocząć i zregenerować siły.

      Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Pracodawcy w Osródzie