Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
Przedsiębiorstwo-Handlowo-Usługowe Karolina Estera Lipnicka praca
Czy to Twoja firma?
Od momentu założenia w 2004 roku, Przedsiębiorstwo-Handlowo-Usługowe "Karolina" Estera Lipnicka stało się istotnym uczestnikiem lokalnego rynku, oferującym swoim klientom zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne produkty piekarnicze. Siedziba firmy znajduje się w Ostródzie, gdzie z zaangażowaniem tworzy pieczywo, które zdobywa uznanie wśród smakoszy.
Oferta Karoliny obejmuje szeroki asortyment pieczywa. Specjalizuje się w chlebach na naturalnym zakwasie, które wyróżniają się nie tylko unikalnym smakiem, ale także wartościami odżywczymi. Ciemne pieczywo orkiszowe jest odpowiedzią na potrzeby klientów poszukujących zdrowych i pełnowartościowych produktów. Firma przygotowuje także wypieki na specjalne zamówienia, co umożliwia elastyczne dostosowanie się do indywidualnych potrzeb i okazji.
Karolina łączy tradycję z nowoczesnym podejściem do produkcji oraz obsługi klienta. Zespół zdaje sobie sprawę, że pieczywo to nie jedynie produkt, ale także istotny element codziennego życia klientów, dlatego stara się, aby oferowane wyroby były jak najwyższej jakości.
Firma nie ogranicza się jedynie do piekarnictwa. Oferuje również sprzedaż detaliczną, transport drogowy towarów oraz zarządzanie obiektami noclegowymi i nieruchomościami. Dzięki temu jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę i wsparcie zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.
W codziennej pracy kieruje się zamiłowaniem do rzemiosła, dbałością o detale oraz chęcią dostarczania produktów, które sprawiają radość. Klienci są zapraszani do zapoznania się z asortymentem i dołączenia do grona zadowolonych nabywców, ceniących jakość, smak i świeżość oferowanego pieczywa.