ViperPrint Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

ViperPrint sp. z o.o. praca

Częstochowa

Viperprint sp. z o. o. to jedna z największych drukarni internetowych w Polsce.

Viperprint to coś więcej niż tylko firma – to duży zespół zgranych ludzi, których łączy pasja tworzenia pięknych i użytecznych rzeczy. Viperprint daje nam możliwość współdziałania na wielu płaszczyznach. Pomimo różnych osobowości potrafimy ze sobą współdziałać, by osiągnąć nasze cele biznesowe.

ViperPrint Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ViperPrint Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ViperPrint Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ViperPrint Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Warszawa
  3. Częstochowa
  4. Bielsko-Biała
  5. Jastrzębie-Zdrój
  6. Radom
  7. Bydgoszcz
  8. Gliwice
  9. Rybnik
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ViperPrint Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi maszyn introligatorskich

    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Cześć tu VIPERPRINT!

      Jesteśmy największą i najstarszą drukarnią internetową w Polsce.

      Istniejemy od 2002 roku. Działamy na rynku polskim jak i zagranicznym.

      Mamy dla Ciebie pracę!

      Obecnie poszukujemy osób do obsługi maszyn introligatorskich.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa maszyn introligatorskich;
      • Wykonywanie zleceń zgodnie z przyjętymi normami jakości oraz planem produkcyjnym;

      Wymagania

      • Dbałość o jakość produkcji;
      • Zaangażowanie w pracę;
      • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;

      Mile widziane:

      • Doświadczenie w pracy na maszynach;

      Oferujemy

      • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy na najnowocześniejszych maszynach introligatorskich;
      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat, bez pośredników;
      • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane regularnie;
      • Dodatek frekwencyjny;
      • Premia uznaniowa;
      • Pakiet ubezpieczenia medycznego i ubezpieczenia na życie;
      • Wydłużoną przerwę do 30 minut;
      • Pracę z instruktorem przez okres próbny;

      Jeśli my szukamy Ciebie, a Ty odnalazłeś nas, to zapraszamy do przesłania CV.

Pracodawcy w Częstochowie