Golden Watch Tattoo Szymon Szumala

Czy to Twoja firma?

Golden Watch Tattoo Szymon Szumala praca

Kielce

Golden Watch Tattoo Szymon Szumala najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Manager Kielce
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Golden Watch Tattoo Szymon Szumala

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Golden Watch Tattoo Szymon Szumala

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Golden Watch Tattoo Szymon Szumala

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kielce
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Golden Watch Tattoo Szymon Szumala - oferty archiwalne

  • Menadżer / Manager Studia Tatuażu

    • Kielce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Studio Tatuażu Golden Watch Tattoo z wieloletnim doświadczeniem w branży tatuatorskiej oraz profesjonalnym i indywidualnym podejściem do klienta, poszukuje do swojej ekipy Menadżera.

      Szukamy osoby komunikatywnej, zaangażowanej, dyspozycyjnej, zorganizowanej oraz uśmiechniętej do wsparcia nas w codziennym prowadzeniu studia.

      Jeśli jesteś taką osobą, interesuje Cię branża tatuażu, nie czekaj i dołącz do naszego teamu. Znajdziesz tu ludzi stawiających na ciągły rozwój, dla których tatuaż to przede wszystkim pasja i sztuka.

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:

      - obsługa klientów stacjonarnych oraz przez wszystkie kanały (Social Media, e-mail, tel)

      - praca na konwencjach tatuażu, pomoc w organizacji wyjazdów

      - dbanie o wizerunek studia w mediach społecznościowych

      - dbanie o czystość w studiu

      - organizacja dokumentów oraz aktualizacja kalendarza pracy Tatuatorów

      - organizacja zamówień produktów i sprzętu

      - dyspozycyjność zarówno w dni robocze oraz w niektóre weekendy

      Wymagania

      -znajomość j. angielskiego

      -punktualność

      -umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu

      - podstawowej wiedzy z zakresu tatuaży i piercingu

      - komunikatywność, kreatywność, samodzielność w działaniu oraz uczciwość

      Dodatkowym atutem będzie:

      - doświadczenie na podobnym stanowisku

      - prawo jazdy kat. B

      -umiejętność obsługi programów komputerowych i graficznych (Photoshop itp.)

      -umiejętność nagrywania i montowania krótkich filmików tematycznych

      Oferujemy

      Czego możesz się spodziewać:

      -umowy o pracę

      -wyzwań, które rozwijają na wielu frontach

      -pracy w luźnej atmosferze, z pozytywnymi ludźmi

      -atrakcyjnych zarobków

      Prosimy o zgłoszenia wraz z CV na nasz adres e-mailowy goldenwatchtattoo@gmail.com

Pracodawcy w Kielcach