Drukarnia Multipress Sp. z o.o. Sp.k.

Czy to Twoja firma?

Drukarnia Multipress sp. z o.o. Sp.k. praca

Morawica

Nowoczesna drukarnia z ponad 20-letnią tradycją

Drukarnia Multipress to firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, która działa na rynku od 1991 roku. Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz inwestycjom w najnowsze technologie staliśmy się jedną z najnowocześniejszych drukarni opakowaniowych w Polsce. Wielokrotnie wprowadzaliśmy w życie innowacje technologiczne oraz nowatorskie rozwiązania w dziedzinie druku i uszlachetniania druku.

Drukarnia Multipress Sp. z o.o. Sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna

Oferty pracy Drukarnia Multipress Sp. z o.o. Sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Drukarnia Multipress Sp. z o.o. Sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Drukarnia Multipress Sp. z o.o. Sp.k.

Siedziba główna

Drukarnia Multipress Sp. z o.o. Sp.k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Andrychów
  3. Olsztyn
  4. Skawina
  5. Warszawa
  6. Bielsko-Biała
  7. Kielce
  8. Lublin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Drukarnia Multipress Sp. z o.o. Sp.k. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds sprzedaży w branży poligraficznej

    • Morawica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • przygotowywanie zleceń produkcyjnych oraz kalkulacji

      • obsługę i monitoring realizacji zleceń

      • doradztwo klientowi w zakresie oferowanych produktów

      • kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z klientami

      • budowanie trwałych, handlowych relacji z klientami

      • bieżącą koordynację działań między klientem a pozostałymi działami w firmie

      Wymagania

      • doświadczenie na stanowiskach związanych z obsługą klienta

      • umiejętności łatwego nawiązywania kontaktu

      • komunikatywność, odpowiedzialności, samodzielności, zaangażowania

      • znajomość branży poligraficznej oraz prawa jazdy kat. B będą dodatkowymi atutami

      Oferujemy

      • szkolenia stanowiskowe

      • pracę stacjonarną na stanowisku specjalisty w ramach umowy o pracę

      • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

      • niezbędne narzędzia pracy

      • świadczenia pozapłacowe – dofinansowanie karty MultiSport, grupowe ubezpieczenie PZU, paczki mikołajkowe, bony okolicznościowe etc.

  • Operator wózka widłowego

    • Morawica

      • załadunek, rozładunek towarów,
      • pakowanie wyrobów gotowych

      Wymagania

      • doświadczenia w obsłudze wózków widłowym,

      • dyspozycyjności– praca w systemie dwuzmianowym,

      • doświadczenie w pracy z regałami wysokiego składowania (mile widziane),

      • aktualnych uprawnień na wózki widłowe II WJO (mile widziane) ,

      Oferujemy

      • stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Pracodawcy w Morawicy