Ipf medical

Czy to Twoja firma?

Ipf medical opinie i informacje

Poznań

Ipf medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.

Opinie pracowników o firmie Ipf medical (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Ipf medical? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Ipf medical (2)

3.7

Na podstawie 3 oceny z Google.

Tomasz S.

Tomasz S.

Polecam dla każdego fizjoterapeuty chcącego wyjechać do Francji! IPF przeprowadzi was przez cały proces jak dziecko przez mgłę i pomoże wam na każdym etapie. Dokumentów i załatwiania spraw jest na tyle dużo, że naprawdę nie byłbym w stanie wyjechać bez pomocy zespołu z Poznania. Szczególnie polecam bardzo miłą Panią Joannę.

Dodano: 3 miesiące temu

Natalia R.

Natalia R.

Bardzo dobrze zorganizowany wyjazd. Pomoc na każdym etapie. Na duży plus pomoc w załatwieniu wszystkich formalności, przede wszystkim tych związanych z nostryfikacją dyplomu. Jeżeli chodzi o samą pracę to miłe zaskoczenie. Spore możliwości, współpraca z lekarzami i pielęgniarkami, jak w jednym teamie. Zespół liczy się z moim zdaniem. Do tego cudowna okolica i świetni ludzie dookoła. Polecam każdemu :)

Dodano: rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

Ipf medical w opinii klientów i współpracowników

Klienci Ipf medical cenią sobie profesjonalne podejście firmy, szczególnie podkreślając ich wsparcie na wszelkich etapach procesu wyjazdowego. Kandydaci do pracy mogą spodziewać się kompleksowej pomocy w załatwianiu formalności, co jest szczególnie ważne w kontekście nostryfikacji dyplomu, co wielu uważa za wyjątkowo uciążliwe zadanie bez odpowiedniej asysty. Współpracy z Ipf medical podkreślają również miłą atmosferę oraz dużą ilość możliwości zawodowych, które się otwierają dla pracowników medycznych we Francji. Zespołowy charakter pracy, gdzie liczy się opinia każdego członka, również jest niezwykle atrakcyjnym aspektem współpracy. Praca w przyjemnej okolicy i z doskonałymi ludźmi dookoła to elementy, które dodatkowo zwiększają satysfakcję z wykonywanej pracy. Z entuzjastycznych opinii klientów Ipf medical wynika, że firma może być doskonałą opcją dla fizjoterapeutów, którzy rozważają rozwijanie swojej kariery zawodowej poza granicami kraju. Takie doświadczenie może się okazać nie tylko przygodą życia, ale również znaczącym krokiem w rozwoju zawodowym.

Opinie Ipf medical - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opublikowanych internetowych opinii, Ipf medical jest firmą, która angażuje się w rozwiązywanie problemów swoich pracowników oraz oferuje możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Pozytywne aspekty
  • Firma wykazuje aktywne zaangażowanie w poszukiwaniu rozwiązań na indywidualne potrzeby pracowników, jak np. zapewnienie większego zakwaterowania dla pracownika wyjeżdżającego z rodziną.
  • Elastyczność w planowaniu i przesuwaniu terminów wyjazdów zawodowych w związku z osobistą sytuacją pracownika, co wskazuje na indywidualne podejście do potrzeb pracowników.
  • Zadowolenie pracowników z warunków pracy po zmianie placówki, co sugeruje, że firma stara się zapewnić przyzwoite warunki pracy.
Ipf medical - podsumowanie opinii

Ipf medical to firma, która wyróżnia się elastycznym podejściem do indywidualnych sytuacji pracowników oraz angażowaniem się w rozwiązania problemów, co jest odbierane pozytywnie przez pracujących. Niemniej jednak, istnieją pewne aspekty logistyczne, zwłaszcza jeśli chodzi o zakwaterowanie i wsparcie w trakcie relokacji, które wymagają dalszego doskonalenia. Ogólny wizerunek firmy w opinii pracowników jest mieszany, z tendencją do pozytywnego odbioru jej działań i warunków pracy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Ipf medical) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 23.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - Ipf medical

Pełna nazwa
IPF MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Adres rejestrowy
ul. Piekary 7 61-823 Poznań
NIP
7811904822
REGON
360339254
KRS
0000753993
Forma prawna
spółka komandytowa
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
18.10.2018
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Poznaniu