Bergen Personal AS

Czy to Twoja firma?

Bergen Personal AS praca

Bergen Personal AS  jedna z największych agencji pracy rekrutuje wyspecjalizowanych pracowników budowlanych do prac na terenie Bergen i okolic. Nasi pracownicy są profesjonalistami w swojej dziedzinie i są najważniejszym zasobem firmy.

Bergen Personal AS najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy Bergen Personal AS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bergen Personal AS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Drukarz

    Dimograf
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Dodana
  • STOLARZ BUDOWLANY

    Techvisie B.V.
    • Holandia
    • umowa agencyjna
    Dodana
  • Stolarz - kampery w Niemczech

    APN Agencja Pracy
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 12 000-14 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Bergen Personal AS

Siedziba główna

Bergen Personal AS poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Bielsko-Biała
  3. Łódź
  4. Jasło
  5. Warszawa
  6. Dąbrowa Górnicza
  7. Kraków
  8. Gdynia
  9. Pleszew
  10. Chorzów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Bergen Personal AS - oferty archiwalne

  • Stolarz budowlany / Cieśla konstrukcyjny / TØMRER

    • Norwegia
    • pełny etat
    • Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Stolarz budowlany / Cieśla Konstrukcyjny / Tømrer

      Miejsce pracy: Norwegia - Bergen

      Norwegia zniosi wszystkie restrykcje wjazdowe. Koniec z testami i rejestracją podróży.

      Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: aneta.kantor [at] bergenpersonal.no lub o kontakt telefoniczny +47 468 61 916

      Zakres obowiązków

      • Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym (sciany zewnetrzne i wewnetrzne),
      • Montaż okien i drzwi,
      • Montaż płyt gipsowo-kartonowych,
      • Listwowanie,
      • Prace wykończeniowe,
      • Prace przy kledningu (siding).

      Wymagania

      • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe,
      • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
      • Mile widziane doświadczenie zdobyte na kontraktach zagranicznych,
      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego jest warunkiem koniecznym,
      • Dobra sprawnosc fizyczna.

      Oferujemy

      • Legalne zatrudnienie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku pracy,
      • Pokrycie kosztów dojazdu do i z pracy,
      • Feriepenger (wynagrodzenie urlopowe) w wysokosci 12% rocznych dochodów,
      • Oszczedności emerytalne OTP w wysokosci 2%,
      • Oszczedności emerytalne AFP, tj. mozliwość przejscia na emeryture w wieku 62 lat, w wysokości 1,8% (regulacje zwiaząne z podpisanym przez naszą agencje Ukladem Zbiorowym Pracy),
      • Ubezpieczenie od wypadków w pracy,
      • Ubezpieczenie całodobowe,
      • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania i w organizacji formalnosci,
      • Ubrania oraz narzedzia potrzebne do pracy,
      • Opieka polskojęzycznych pracowników w biurze.