Bergen Personal AS

Czy to Twoja firma?

Bergen Personal AS opinie i informacje

Bergen Personal AS  jedna z największych agencji pracy rekrutuje wyspecjalizowanych pracowników budowlanych do prac na terenie Bergen i okolic. Nasi pracownicy są profesjonalistami w swojej dziedzinie i są najważniejszym zasobem firmy.

Opinie pracowników o firmie Bergen Personal AS (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Bergen Personal AS? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Bergen Personal AS (3)

3.8

Na podstawie 21 ocen z Google.

Stanislaw Pelc

Stanislaw Pelc

Pracowałem w B P ponad dziesięć lat zarabiałem dobrze atmosfera była bardzo dobra szefowie byli bardzo mili we wszystkim Ci pomogli a ludzie z którymi pracowałem na budowach byli fantastyczni jeden z licznych to Szymon i wielu innych których bardzo serdecznie pozdrawiam teraz jestem na emeryturze i bardzo miło wszystkich wspominam

Dodano: rok temu

Flaka SuperS

Flaka SuperS

W porządku, pracuje tu cztery lata w systemie rotacyjnym 6 miesięcy na 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolony.

Dodano: 3 lata temu

Jaroslaw Sobolewski

Jaroslaw Sobolewski

Bardzo słabo płacą pracownikowi ! ! !

Dodano: 5 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Bergen Personal AS w opinii klientów i współpracowników

Klienci oraz współpracujący z Bergen Personal AS doceniają pozytywną atmosferę panującą w firmie oraz dobre relacje z kierownictwem. Pracownicy wspominają, że szefostwo jest bardzo miłe i zawsze gotowe służyć pomocą, co może być sygnałem dla kandydatów do pracy o przyjaznym środowisku korporacyjnym. Ponadto, wśród opinii pojawiają się wzmianki o długoterminowych doświadczeniach zawodowych – niektórzy współpracownicy pracowali w firmie powyżej dziesięciu lat, co sugeruje stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Osoby zatrudnione na budowach wyrażają się o swoich kolegach pracy w samych superlatywach, co podkreśla dobrą atmosferę zespołową. Istnieje również system pracy rotacyjnej, który może przyciągnąć osoby szukające elastyczności w kwestii czasu pracy. Co więcej, firmy zawsze doceniane są za fakt, że pracownicy czują się wdzięczni i pozytywnie wspominają okres pracy po przejściu na emeryturę. Jako obszar do poprawy, niektórzy wskazują na kwestię wynagrodzeń, co może być dla firmy wskazówką do przeglądu polityki płacowej celem utrzymania i przyciągania wartościowych pracowników na rynku pracy.

Opinie Bergen Personal AS - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opinii w sieci, Personal AS jest postrzegany jako miejsce pracy, które posiada swoje plusy, mimo pewnych obszarów wymagających poprawy. Pracownicy wypowiadają się na temat różnych aspektów pracy w firmie, wspominając o pozytywnych elementach dotyczących warunków pracy i wsparcia ze strony zespołu.

Zalety
  • Pracownicy dostrzegają jako atut możliwość uzyskania satysfakcjonujących warunków zatrudnienia w zależności od stażu pracy.
  • Wspomina się o terminowości wypłat oraz dobrym kontakcie z konsultantami, co jest istotne dla konstruktywnego dialogu i poczucia bezpieczeństwa finansowego.
  • Godziny pracy są podkreślane jako dostosowane do potrzeb pracowników, a także wolne weekendy są postrzegane jako plus.
Obszary wymagające poprawy
  • Zgłoszone zostały uwagi dotyczące trudności z uzyskaniem wypłaty akordu po zakończeniu współpracy.
  • Niektóre opinie sugerują, że firma mogłaby oferować bardziej konkurencyjne stawki oraz zwrócić uwagę na standardy warunków zakwaterowania.
  • Zasygnalizowano również potrzebę poprawy w obszarze organizacji czasu pracy, gdzie pracownicy oczekują możliwości pracy w nadgodzinach oraz większej elastyczności przy przenoszeniach na inne projekty.
Personal AS - podsumowanie opinii

Analiza dostępnych opinii wskazuje, że Personal AS posiada pewne mocne strony, takie jak terminowość wypłat i dobre warunki pracy dla stałych pracowników. Z drugiej strony, istnieją aspekty, które wymagają uwagi, zwłaszcza dotyczące płatności i warunków mieszkaniowych, co może wpływać na ogólną satysfakcję pracowników. Podsumowując, firma Personal AS przedstawia się jako pracodawca z potencjałem do rozwoju, przy jednoczesnej potrzebie skupienia się na rozwiązaniu wybranych problemów zgłoszonych przez pracowników.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Bergen Personal AS) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 20.03.2024