Czy to Twoja firma?

P.P.H. S.C. BASARA PIOTR WIŚNIEWSKI, WIOLETTA BASARA-WIŚNIEWSKA praca

Mielec
P.P.H. S.C. BASARA PIOTR WIŚNIEWSKI, WIOLETTA BASARA-WIŚNIEWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy P.P.H. S.C. BASARA PIOTR WIŚNIEWSKI, WIOLETTA BASARA-WIŚNIEWSKA

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H. S.C. BASARA PIOTR WIŚNIEWSKI, WIOLETTA BASARA-WIŚNIEWSKA

  • Szlifierz narzędziowy

    P.P.H. S.C. BASARA PIOTR WIŚNIEWSKI, WIOLETTA BASARA-WIŚNIEWSKA
    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

P.P.H. S.C. BASARA PIOTR WIŚNIEWSKI, WIOLETTA BASARA-WIŚNIEWSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.P.H. S.C. BASARA PIOTR WIŚNIEWSKI, WIOLETTA BASARA-WIŚNIEWSKA - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Mielec
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych
      3 dni w tygodniu

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie, dokładność, rzetelność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19 PLN

Pracodawcy w Mielcu