Czy to Twoja firma?

NIP Anna Sroka praca

Kielce

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym dostawcą usług hydraulicznych w sercu Wielkopolski, w malowniczym Sierakowie. Od momentu naszego debiutu na rynku w 1991 roku, nieustannie dążymy do tego, aby każdy klient mógł liczyć na naszą fachową pomoc i szeroki asortyment produktów. Nasze usługi obejmują nie tylko drobne prace hydrauliczne, ale również udrażnianie rur i pogotowie hydrauliczne, które jest zawsze gotowe odpowiedzieć na nagłe awarie i potrzeby naszych klientów.

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne do stworzenia niezawodnych instalacji - od armatury po narzędzia, od pokryć dachowych po zaawansowane instalacje grzewcze i piecyki CO. Jesteśmy tu, aby wspierać zarówno indywidualnych klientów, jak i większe przedsięwzięcia, oferując również sprzedaż hurtową.

Choć nie możemy podzielić się konkretnymi detalami dotyczącymi naszej misji czy wartości, które przyświecają naszej codziennej pracy, możemy zapewnić, że każde działanie, które podejmujemy, jest kierowane dążeniem do zadowolenia klienta i dostarczania rozwiązań najwyższej jakości.

Jesteśmy firmą, która zna swoje korzenie i ceni sobie bliskie relacje z klientami. Wszystko to, co robimy, jest wynikiem naszej pasji do hydrauliki i chęci dostarczania produktów, które służą ludziom przez lata. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

NIP Anna Sroka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Kielce
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy NIP Anna Sroka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NIP Anna Sroka

Mapa NIP Anna Sroka

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
NIP Anna Sroka
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca NIP Anna Sroka - oferty archiwalne

  • KSIĘGOWA - UPROSZCZONA RACHUNKOWOŚĆ

    • Kielce
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Biuro rachunkowe poszukuje pracownika na 1/2 etatu na stanowisko: księgowa/y.

      Zakres obowiązków

      • obsługa klientów,
      • samodzielne prowadzenie uproszczonej księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami, - kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,
      • sporządzenia deklaracji podatkowych

      Wymagania

      Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

      • masz doświadczenie w rozliczaniu uproszczonej księgowości firm z różnych branży
      • znasz przepisy prawa podatkowego
      • jesteś osobą kompetentną i odpowiedzialną,
      • lubisz kontakt z ludźmi
      • umiesz zarządzać swoim czasem.

      Oferujemy

      Biuro mieści się na Barwinku. Forma zatrudnienia: 1/2 etatu. Płatne nadgodziny.

Pracodawcy w Kielcach