Czy to Twoja firma?

Centrum Tkanin Pascani praca

Gorzów Wielkopolski

Od ponad dwóch dekad Centrum Tkanin Pascani jest dumne z bycia częścią społeczności Gorzowa Wielkopolskiego, dostarczając naszym klientom najwyższej jakości tkaniny i artykuły użytku domowego. Nasza historia zaczęła się w 1998 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.

Specjalizujemy się w szerokim asortymencie tkanin – od technicznych, przez ubraniowe, aż po pościelowe i dekoracyjne. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego z pasją podchodzimy do indywidualnych potrzeb i pragnień, oferując bezpłatne doradztwo oraz projektowanie wystrojów okiennych, galanterii stołowej i sypialnianej. Nasze usługi są wyrazem zaangażowania w zapewnienie pełnej satysfakcji z każdego zakupu.

Jesteśmy zespołem piętnastu specjalistów, którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem, aby każdy klient czuł się wyjątkowo i miał pewność, że otrzymuje produkty najwyższej jakości. Nasza oferta jest dostępna zarówno w sprzedaży internetowej, jak i w naszym przytulnym sklepie stacjonarnym, gdzie zawsze można liczyć na przyjazną atmosferę i profesjonalną obsługę.

Chociaż nie możemy się pochwalić konkretnymi danymi dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy innowacyjności, jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w dostarczanie produktów o wysokiej jakości mówią same za siebie. Naszym celem jest bycie zaufanym partnerem dla naszych klientów, dostarczając im tkaniny, które wzbogacają ich domy i codzienne życie.

W Centrum Tkanin Pascani wierzymy, że piękno tkwi w szczegółach, a nasze tkaniny są tego najlepszym przykładem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już od lat cenią sobie naszą jakość i serwis.

Centrum Tkanin Pascani najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Centrum Tkanin Pascani

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Tkanin Pascani

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Centrum Tkanin Pascani

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Centrum Tkanin Pascani
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Szczecin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Centrum Tkanin Pascani - oferty archiwalne

  • Sprzedawca-projektant

    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnimy w hurtowni tekstylnej:
      - kobietę do projektów i sprzedaży dekoracji wnętrz;
      - mężczyznę do sprzedaży i montażu dekoracji i rolet.

      CV ze zdjęciem na adres:
      zatrudnienie@pascani.pl

      Zakres obowiązków

      - obsługa klientów
      - projektowanie dekoracji okiennych (dla kobiety)
      - współpraca z pracownią w zakresie nadzoru nad prawidłowością wykonania projektu
      - montaż dekoracji i rolet (dla mężczyzny)

      Wymagania

      - 100% uczciwość i odpowiedzialność
      - łatwość w nawiązywaniu kontaktów i pracy z klientami
      - szybkie uczenie się nowych zagadnień
      - mile widziane doświadczenie w pracy z tekstyliami

      Oferujemy

      - stabilne zatrudnienie w firmie z długoletnią tradycją
      - bardzo miłą atmosferę pracy
      - wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim