Czy to Twoja firma?

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne z Oddziałami Specjalnymi Słoneczny Domek Katarzyna Piechowia praca

Kołobrzeg

W sercu malowniczego Kołobrzegu, gdzie każde dziecko ma szansę rozwinąć swoje skrzydła, znajduje się nasze wyjątkowe miejsce – Niepubliczne Przedszkole Integracyjne z Oddziałami Specjalnymi "Słoneczny Domek". Nasza historia jest opowieścią o pasji, zaangażowaniu i ciągłym dążeniu do doskonałości w edukacji i terapii dzieci.

W "Słonecznym Domku" każdy dzień to nowa przygoda. Zajęcia grupowe, które prowadzimy, są nie tylko nauką przez zabawę, ale także budowaniem mostów między dziećmi o różnych potrzebach i możliwościach. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie różnorodność jest atutem, a integracja staje się naturalną częścią edukacji.

Specjalizujemy się w terapii, która jest dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych małych podopiecznych. Dzięki temu każde z nich ma szansę na pełny rozwój w ciepłej, przyjaznej atmosferze. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy z pełnym zaangażowaniem i empatią podchodzą do pracy z dziećmi, dbając o ich wszechstronny rozwój.

Jako firma działająca w branży edukacyjnej, rozumiemy jak ważne jest ciągłe doskonalenie umiejętności. Dlatego też oferujemy szkolenia i tłumaczenia, które są odzwierciedleniem naszego dążenia do bycia liderem w dziedzinie edukacji integracyjnej.

W "Słonecznym Domku" pracujemy w pełnym wymiarze godzin, co świadczy o naszym profesjonalizmie i dedykacji. Nasza pozycja na rynku edukacyjnym jest wynikiem ciężkiej pracy, innowacyjnego podejścia do nauczania oraz nieustannego poszukiwania nowych, lepszych metod wspierania rozwoju dzieci.

Nasze wartości to przede wszystkim szacunek dla indywidualności każdego dziecka, otwartość na różnorodność i wiara w potencjał, który drzemie w każdym małym człowieku. Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na szczęśliwe i pełne miłości dzieciństwo, a edukacja jest kluczem do otwarcia drzwi do ich marzeń.

Zapraszamy do "Słonecznego Domku", gdzie słońce zawsze świeci, a dzieciństwo jest piękną podróżą pełną odkryć.

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne z Oddziałami Specjalnymi Słoneczny Domek Katarzyna Piechowia najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Niepubliczne Przedszkole Integracyjne z Oddziałami Specjalnymi Słoneczny Domek Katarzyna Piechowia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczne Przedszkole Integracyjne z Oddziałami Specjalnymi Słoneczny Domek Katarzyna Piechowia

Mapa Niepubliczne Przedszkole Integracyjne z Oddziałami Specjalnymi Słoneczny Domek Katarzyna Piechowia

Adres rejestrowy

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne z Oddziałami Specjalnymi Słoneczny Domek Katarzyna Piechowia poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Niepubliczne Przedszkole Integracyjne z Oddziałami Specjalnymi Słoneczny Domek Katarzyna Piechowia - oferty archiwalne

  • Nauczyciel terapeuta

    Niepubliczne Przedszkole Integracyjne z Oddziałami Specjalnymi Słoneczny Domek Katarzyna Piechowia
    • Kołobrzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie terapii z dziećmi z całościowym zaburzeiem rozwoju. Praca w Kołobrzegu, w godzinach 6:30-14:30, 8:30-16:30.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: wychowanie przedszkolne/dla dzieci z autyzmem/pedagogika specjalna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kołobrzegu