Czy to Twoja firma?

Marek Spaczyński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe MAXPOL Export-Import praca

Krzepice
produkcja makaronów
Marek Spaczyński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe MAXPOL Export-Import najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Marek Spaczyński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe MAXPOL Export-Import

Praca alert - powiadomienia

Praca Marek Spaczyński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe MAXPOL Export-Import

  • Pracownik gospodarczy

    Marek Spaczyński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe MAXPOL Export-Import
    • Krzepice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Kierowca samochodu ciężarowego

    • Krzepice
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator maszyn

    Hutchinson
    • Żywiec
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • Sortowanie paczek - zmiana poranna - Gliwice/Szałsza - tygodniówki

    TWG Polska Sp. z o.o.
    • Gliwice
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Pracownik techniczny – konserwator

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • 30-30 zł / godz.
    Polecana Popularna
    Dodana

Marek Spaczyński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe MAXPOL Export-Import poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Marek Spaczyński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe MAXPOL Export-Import - oferty archiwalne

  • Pakowacz makaronu

    • Krzepice
    • Zakres obowiązków

      Pakowanie makaronu

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krzepicach