Tax & Law Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tax & Law Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Tax & Law Sp. z o.o.

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Tax & Law Sp. z o.o.

Pełna nazwa
TAX&LAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Jana Zamoyskiego 81/10 30-519 Kraków
NIP
6762477732
REGON
123165390
KRS
0000516451
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
10.07.2014
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Informacja i komunikacja

  • 63.99.Z Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 66.29.Z Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 69.20.Z Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe
  • 70.10.Z Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych
  • 73.20.Z Badanie rynku i opinii publicznej
  • 74.90.Z Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.33.Z Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery
  • 82.11.Z Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura

Edukacja

  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane

Pozostała działalność usługowa

  • 96.09.Z Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Tax & Law Sp. z o.o.

3.7

Na podstawie 2 oceny z Google.

Adrian Jabłoński

"Zaufani specjaliści, którym możecie powierzyć zarówno tematy codziennej obsługi księgowej, jak trudne tematy podatkowo-prawne. Pełen profesjonalizm w relacjach biznesowych i obsługa niezależnie czy jestem w Krakowie, Warszawie lub innych miastach. Można na Was polegać. Polecam Tax & Law moim znajomym prywatnie, więc publicznie również rekomenduję."

2 lata temu

Karol Wojtas

2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Tax & Law Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Samodzielny Księgowy działu PKIR

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 200-6 900 zł / mies.
    • Kancelaria prawno - podatkowa Tax & Law Sp. z o.o.

      poszukuje:

      Samodzielnych Księgowych działu PKIR

      Miejsce pracy: Kraków

      Region: małopolskie

      Wynagrodzenie brutto: 4.200 tys. – 6.900,00 tys.

      Kandydat będzie obsługiwał firmy prowadzące dokumentacje księgową w formie książki przychodów i rozchód z różnych branż.

      Zakres obowiązków

      • praca w programie Comarch Optima ERP
      • prowadzenie książki przychodów i rozchodów w pełnym zakresie wraz z terminowym zamknięciem miesiąca,
      • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, audytorzy i banki),
      • monitorowanie i nadzorowanie aspektów księgowo-podatkowych związanych z działalnością firmy,
      • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych wraz z tworzeniem deklaracji podatkowych,
      • prowadzenie ewidencji podatkowych, wymaganych rejestrów i dokumentów do celów podatkowych,

      Wymagania

      • bardzo dobra znajomość programu Comarch Optima ERP,
      • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz umiejętność poruszania się w przepisach dotyczących prowadzenia działalności,
      • doświadczenie w kancelarii podatkowej mile widziane,
      • umiejętność praktycznej interpretacji przepisów,
      • umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy,
      • sumienność, dokładność, odpowiedzialność, skuteczność działania, wysoka kultura osobista,

      Oferujemy

      • lokalizację biura w centrum miasta,
      • umowę o pracę,
      • współpraca B2B mile widzaina,
      • samodzielne stanowisko pracy,
      • atrakcyjne wynagrodzenie ,
      • przyjazną atmosferę pracy,
      • pakiet medyczny.
  • Główna Księgowa w Kancelarii Prawno - Podatkowej

    • Kraków
    • 7 000-12 500 zł / mies.

      poszukuje:

      Głównych Księgowych

      Wynagrodzenie brutto: 7.000 tys. – 12.500 tys.

      Spółki obsługiwane m.in.:

      Spółka produkcyjno-handlowa z branży budowlanej, usługi IT, usługi reklamowe, usługi budowlane, usługi generalnego wykonawcy, branża developerska, branża HORECA, usługi e-commerce.

      • biegłość w sporządzaniu okresowych i rocznych sprawozdań finansowych
      • umiejętność analizowania bilansu,
      • miesięczna kontrola sald kont księgowych,

      Wymagania

      • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz umiejętność poruszania się w przepisach dotyczących prowadzenia działalności, prawa spółek handlowych,
      • znajomość zagadnień magazynowych i produkcyjnych mile widziane,

      Oferujemy

      • współpraca B2B mile widziane,
      • pakiet medyczny

Pracodawcy w Krakowie