Czy to Twoja firma?

Centrum Leczenia Kręgosłupa Garona praca

Kielce

Witajcie w Centrum Leczenia Kręgosłupa "Garona", gdzie nasza pasja i profesjonalizm łączą się, by zapewnić najlepszą możliwą opiekę nad Waszym zdrowiem. Od 2004 roku, z sercem położonym w malowniczym Kielcach, służymy pomocą wszystkim, którzy doświadczają problemów z kręgosłupem i potrzebują skutecznej rehabilitacji.

Nasza praktyka fizjoterapeutyczna jest fundamentem, na którym budujemy naszą reputację. Zdajemy sobie sprawę, że każdy pacjent jest inny, dlatego nasze podejście jest zawsze indywidualne i dostosowane do osobistych potrzeb. Jesteśmy dumni, że możemy korzystać z uprawnień w rejestrze podmiotów leczniczych, co jest potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i zaangażowania w zapewnienie bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości usług.

Nasze początki sięgają 1 kwietnia 2004 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na misję poprawy jakości życia naszych pacjentów. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą wiedzę i umiejętności, by sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. Wierzymy, że nasza praca ma realny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie społeczności, którą obsługujemy.

Choć nie możemy podzielić się wszystkimi detalami naszej działalności, to możemy zapewnić, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi w tym, co robimy. Nasza praca to nie tylko usługi fizjoterapeutyczne, to przede wszystkim troska o człowieka i jego potrzeby. Zapraszamy do Centrum Leczenia Kręgosłupa "Garona" w Kielcach, gdzie zdrowie i dobrostan naszych pacjentów są zawsze na pierwszym miejscu.

Centrum Leczenia Kręgosłupa "Garona" najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Kielce
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Centrum Leczenia Kręgosłupa "Garona"

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Leczenia Kręgosłupa "Garona"

Mapa Centrum Leczenia Kręgosłupa "Garona"

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Centrum Leczenia Kręgosłupa "Garona"
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kielce
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Pruszków
  5. Kraków
  6. Ostrowiec Swietokrzyski
  7. Przemyśl
  8. Busko-Zdrój
  9. Częstochowa
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Centrum Leczenia Kręgosłupa "Garona" - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta, masażysta

    • Kielce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Centrum Leczenia Kręgosłupa "Garona" zatrudni fizjoterapeutę, masażystę.

      informacje szczegółowe pod nr 502977069

      Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie masażu klasycznego.

      Wymagania

      • Uzyskany tytuł fizjoterapeuty,masażysty.

      Oferujemy

      • Zyskanie umiejętności oraz doświadczenia.
      • Umowa o pracę na pełny etat.

Pracodawcy w Kielcach