Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W ŚWIĄTNIKACH GÓRNYCH praca

Świątniki Górne

W sercu malowniczej miejscowości Świątniki Górne, nasza Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza jest oazą wiedzy i rozwoju dla młodych umysłów. Jesteśmy dumni z tego, że możemy oferować edukację na najwyższym poziomie podstawowym, obejmującą szeroki zakres przedmiotów, od języka polskiego, przez języki obce nowożytne, aż po wychowanie fizyczne i informatykę. Nasze zajęcia są prowadzone w sposób, który inspiruje uczniów do odkrywania, eksperymentowania i rozwijania swoich pasji.

Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych nauczycieli i pedagogów specjalnych, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, wspierając indywidualny rozwój każdego dziecka. Rozumiemy, że edukacja to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także kształtowanie charakteru i umiejętności społecznych, dlatego przykładamy dużą wagę do atmosfery szacunku, otwartości i wzajemnego wsparcia.

Jako instytucja publiczna, zarządzana przez jednostki samorządu terytorialnego, jesteśmy głęboko zakorzenieni w lokalnej społeczności i otwarci na jej potrzeby. Dążymy do tego, aby nasza szkoła była miejscem bezpiecznym, przyjaznym i stymulującym, gdzie każdy uczeń może znaleźć przestrzeń do rozwoju swoich talentów.

W naszej szkole technologia idzie w parze z tradycją. Umożliwiamy załatwienie spraw związanych z edukacją i oferujemy dostęp do zasobów online, co ułatwia komunikację i dostęp do informacji zarówno uczniom, jak i rodzicom.

Jesteśmy świadomi, że nasza praca ma ogromny wpływ na przyszłość naszych uczniów, dlatego każdego dnia staramy się być dla nich źródłem inspiracji i przewodnikiem na drodze do wiedzy. Zapraszamy do naszej społeczności, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a edukacja staje się pasją.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W ŚWIĄTNIKACH GÓRNYCH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W ŚWIĄTNIKACH GÓRNYCH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W ŚWIĄTNIKACH GÓRNYCH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    TOMMAR CRECHE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 6 000-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Wygasa

Mapa SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W ŚWIĄTNIKACH GÓRNYCH

Siedziba główna

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W ŚWIĄTNIKACH GÓRNYCH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W ŚWIĄTNIKACH GÓRNYCH - oferty archiwalne

  • Nauczyciel- posiadający kwalifikacje w zakresie pedagogii specjalnej specjalność surdopedagogika

    SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W ŚWIĄTNIKACH GÓRNYCH
    • Świątniki Górne
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Praca na stanowisku nauczyciela współorganizującego kształcenia dla ucznia z niedosłuchem - II klasa szkoły podstawowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna specjalność surpedagogika
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel matematyki

    • umowa na zastępstwo

      Praca na stanowisku nauczyciel matematyki w klasach 4-8.
      Zatrudnienie na umowę na zastępstwo na rok szkolny 2022/2023.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia zgodnie ze stopniem awansu zawodowego nauczyciela. Możliwość przydzielenia go

Pracodawcy w Świątnikach Górnych