Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEM-BUD Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEM-BUD sp. z o.o. praca

Sosnowiec

Witajcie, jesteśmy Przedsiębiorstwem Budownictwa Przemysłowego "Przem-Bud" z pięknego Sosnowca, gdzie nasze korzenie głęboko tkwią w branży budowlanej. Nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie przestrzeni przemysłowych sprawiły, że staliśmy się liderem w tej dziedzinie na terenie całego kraju.

Nasza firma to zespół ludzi z wizją, gdzie każdy doświadczony kierownik i wykwalifikowany pracownik budowlany wnosi swoją cegiełkę do solidności i trwałości naszych projektów. Jesteśmy dumni z naszej pracy, ponieważ wiemy, że każdy zrealizowany przez nas obiekt przemysłowy to nie tylko konstrukcja, ale przestrzeń, która staje się częścią większej całości – przemysłowego krajobrazu Polski.

Nasza firma jest synonimem jakości i innowacyjności. Stosujemy najnowsze technologie, które gwarantują, że nasze usługi spełniają najwyższe standardy. To dzięki temu, nasze projekty wyróżniają się na tle konkurencji i są doceniane przez naszych Klientów. Nasz sukces budujemy na solidnych fundamentach – doskonałej organizacji pracy i wyjątkowej osobowości właściciela, które przekładają się na niezawodność i terminowość.

Jesteśmy firmą, która słucha i rozumie potrzeby naszych Klientów. W każdym projekcie kierujemy się zasadą, że najlepsze rozwiązania powstają w wyniku dialogu i współpracy. Nasze podejście do budowy obiektów przemysłowych to nie tylko realizacja planów i projektów, ale przede wszystkim tworzenie wartości, które służą ludziom i wspierają rozwój biznesu.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy zbudować coś wyjątkowego – przestrzenie, które będą sprzyjać rozwojowi przemysłu i gospodarki, a także będą świadectwem naszego wspólnego sukcesu.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEM-BUD Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Sosnowiec
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEM-BUD Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEM-BUD Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEM-BUD Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Łódź
  3. Bielsko-Biała
  4. Warszawa
  5. Gliwice
  6. Jelenia Góra
  7. Wrocław
  8. Sosnowiec
  9. Knurów
  10. Mysłowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PRZEM-BUD Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Cieśla-zbrojarz

    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
      • Praca na budowie dla cieśli, zbrojarzy.

      • Praca na miejscu Dąbrowa Górnicza, Myszków i w delegacji – Głogów, Jarocin – wyjazdy maksymalnie na 2 tygodnie, przy bliższych odległościach zjazd co tydzień

      Zakres obowiązków

      • praca w brygadzie ciesielsko-zbrojarskiej

      Wymagania

      • gotowość do wyjazdów na delegację - praca na miejscu i w delegacji,
      • mile widziane czytanie rysynków technicznych.

      Oferujemy

      • transport
      • kwaterę
      • dietę
      • niezbędne narzędzia -cęgi-młotek
      • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w części sfinansowanego przez pracodawcę
      • umowa o pracę, pełny etat
      • premie, dodatki
      • możliwość płatnych nadgodzin

Pracodawcy w Sosnowcu