PPUH Gal Sp.z o.o. Sp.k.

Czy to Twoja firma?

PPUH Gal Sp.z o.o. Sp.k. praca

Żory

W sercu przemysłowego krajobrazu Bielska-Białej, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się PPUH GAL – nasza dumna firma, która od lat służy jako bastion innowacji w obróbce metali i nakładaniu powłok na metale. Od momentu naszego dołączenia do prestiżowego grona Polskiego Towarzystwa Cynkowniczego w 1995 roku, nieustannie dążymy do doskonałości, oferując naszym klientom kompleksowe usługi zabezpieczania antykorozyjnego metali.


Nasza specjalność to śrutowanie oraz gruntowne czyszczenie strumieniowo-ścierne, które wykonujemy z niezachwianą precyzją i dbałością o każdy detal. Jesteśmy dumni, że jako członek elitarnej grupy 50 cynkowni w Polsce, możemy przyczyniać się do rozwoju i popularyzacji cynkowania ogniowego – procesu, który zapewnia metali długowieczność i odporność na korozję.

Zobowiązujemy się do ciągłego podnoszenia jakości naszych usług i poziomu obsługi klientów. Jesteśmy świadomi, że nasza praca ma bezpośredni wpływ na trwałość i estetykę projektów naszych klientów, dlatego cynkowanie ogniowe wykonujemy zgodnie z normą PN-EN ISO 1461. To nie tylko potwierdzenie naszego profesjonalizmu, ale i gwarancja, że każde zlecenie jest realizowane z najwyższą starannością.

W PPUH GAL wierzymy, że sukces tkwi w detalu i nieustannym rozwoju. Każdego dnia stawiamy czoła wyzwaniom, by dostarczać rozwiązania, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Nasza praca to nasza pasja, a zadowolenie klientów – nasza największa nagroda.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, cenią sobie niezawodność, innowacyjność i najwyższą jakość. Razem możemy stworzyć coś trwałego – niech nasze usługi staną się fundamentem dla Waszych projektów.

Oferty pracy PPUH Gal Sp.z o.o. Sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPUH Gal Sp.z o.o. Sp.k.

Mapa PPUH Gal Sp.z o.o. Sp.k.

Siedziba główna

Pracodawcy w Żorach