Czy to Twoja firma?

OŚRODEK WCZASOWO-SANATORYJNY STOCZNIOWIEC sp. z o.o. praca

Pogorzelica

W sercu sosnowego lasu, zaledwie sto metrów od szumu fal Bałtyku, znajduje się nasz Ośrodek Wczasowo-Sanatoryjny Stoczniowiec. Od momentu naszego założenia w 2003 roku, stworzyliśmy miejsce, gdzie wypoczynek i zdrowie idą w parze z naturą.

Nasza historia zaczyna się w malowniczej Pogorzelicy, gdzie z myślą o potrzebach naszych Gości, zbudowaliśmy oazę spokoju i relaksu. Przez lata, dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu, rozwinęliśmy naszą ofertę, aby zapewnić nie tylko komfortowe noclegi, ale również kompleksowe usługi sanatoryjne. Nasze nowoczesne gabinety odnowy biologicznej są miejscem, gdzie można zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Jesteśmy dumni z naszego położenia - otoczenie sosnowego lasu i bliskość czystej, "Błękitną Flagą" wyróżnionej plaży, to nasz niewątpliwy atut. To idealne miejsce dla tych, którzy szukają ucieczki od miejskiego zgiełku i chcą cieszyć się naturą.

W naszym ośrodku znajdziesz nie tylko przestronne i wygodne pokoje, ale także bogatą infrastrukturę rekreacyjną. Do dyspozycji Gości są baseny zewnętrzne, kort tenisowy oraz boiska do koszykówki i siatkówki. Dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw, a także salę zabaw, gdzie mogą bezpiecznie spędzać czas podczas gdy dorośli relaksują się w naszej sali klubowej z barem i stołem bilardowym.

Nasze finanse odzwierciedlają wzrost i stabilność, co jest świadectwem zaufania, jakim obdarzają nas nasi Goście. Wzrost przychodów netto oraz zysku netto to dla nas znak, że idziemy w dobrym kierunku, stale doskonaląc nasze usługi.

W Ośrodku Wczasowo-Sanatoryjnym Stoczniowiec wierzymy, że każdy zasługuje na chwilę oddechu i regeneracji. Zapraszamy do miejsca, gdzie zdrowy wypoczynek jest naszą misją, a zadowolenie Gości – największą nagrodą.

OŚRODEK WCZASOWO-SANATORYJNY STOCZNIOWIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy OŚRODEK WCZASOWO-SANATORYJNY STOCZNIOWIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OŚRODEK WCZASOWO-SANATORYJNY STOCZNIOWIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Sprzedawca - DEICHMANN

    Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.
    • Świnoujście
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 28-31 zł / godz.
    Polecana
    Dodana

    • Złocieniec
    Polecana
    Dodana
  • Sprzedawczyni / Sprzedawca Myślibórz, ul. Łużycka 23 - 3/4 etatu

    ALDI SP. Z O.O.
    • Myślibórz
    • 3 682-3 682 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa OŚRODEK WCZASOWO-SANATORYJNY STOCZNIOWIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
OŚRODEK WCZASOWO-SANATORYJNY STOCZNIOWIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Zamość
  2. Bielsko-Biała
  3. Jarocin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca OŚRODEK WCZASOWO-SANATORYJNY STOCZNIOWIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierownik Recepcji

    • Pogorzelica
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie nowych klientów,

      • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych oraz optymalizacja kosztów,

      • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

      • Wspomaganie pracy i kierowanie zespołem recepcji.

      • Współtworzenie oferty hotelu, publikowanie ofert specjalnych i wpływ na sterowanie sprzedażą

      • Kontrola pracy recepcjonistów w zakresie stawiania celów i rozliczania z zadań.

      • Ewidencja kosztów i dekretacja faktur, dbanie o właściwy obieg dokumentów

      • Kontrola prawidłowości rozliczeń z gośćmi i usługodawcami zewnętrznymi

      • Przedstawianie pomysłów na rozwój hotelu, zwiększenie sprzedaży, wyszukiwanie nowych rynków i kanałów

      • Dbanie o właściwy poziom obsługi gości i wizerunek hotelu

      • Raportowanie działań przełożonemu.

      Wymagania

      • Doświadczenie zdobyte w hotelarstwie na stanowiskach recepcjonisty lub kierownika recepcji/sprzedaży,

      • Znajomość obsługi programów hotelowych PMS,

      • Profesjonalna obsługa gości,

      • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego,

      • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

      • Odpowiedzialność, sumienność, kreatywność i elastyczność,

      • Wysoka kultura osobista oraz silna motywacja do pracy,

      • Samodzielność-organizacja własnej pracy.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne warunki współpracy,

      • Stabilne zatrudnienie,

      • Elastyczny czas pracy,

      • Przyjazną atmosferę pracy,

      • Warunki finansowe uzgadniane są indywidualnie,

      • Wszystkich informacji udzielamy na bezpośredniej rozmowie.