Czy to Twoja firma?

WIELKOPOLSKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA praca

Kalisz

Od ponad stu lat, od kiedy rozpoczęliśmy naszą działalność w 1919 roku, WIELKOPOLSKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA stoi na straży humanitarnych wartości, niosąc pomoc tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Nasza siedziba znajduje się w sercu Poznania, skąd koordynujemy działania na rzecz wielkopolskiej społeczności, zatrudniając między 51 a 200 oddanych pracowników.

Nasza misja jest jasna i niezmienna – zapobiegamy cierpieniom ludzkim i łagodzimy je, niezależnie od okoliczności. Działamy bezstronnie i bez dyskryminacji, kierując się uniwersalnymi wartościami humanitaryzmu, neutralności, niezależności, dobrowolności, jedności i powszechności.

Oferujemy pomoc socjalną w najróżniejszych formach – od paczek żywnościowych, przez odzież, po zapomogi pieniężne dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Nasze programy edukacyjne i akcje przeciwdziałają wykluczeniu społecznemu, a także promują zdrowy styl życia. Jesteśmy dumni z naszych szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, które przygotowują uczestników do ratowania życia w sytuacjach kryzysowych.

Promujemy również honorowe krwiodawstwo, które jest fundamentem ratowania życia i zdrowia wielu osób. Organizujemy wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży, dając im szansę na zdrowy rozwój i radość z aktywnego spędzania czasu. Nasze usługi opiekuńcze, zarówno podstawowe jak i specjalistyczne, są wsparciem dla tych, którzy potrzebują codziennej pomocy.

Aktywizacja i edukacja seniorów to kolejny ważny obszar naszej działalności, ponieważ wierzymy, że każdy etap życia zasługuje na szacunek i wsparcie. Upowszechnianie Międzynarodowego Prawa Humanitarnego to nasz wkład w budowanie świadomości i zrozumienia dla globalnych potrzeb humanitarnych.

Jesteśmy organizacją, która od lat buduje zaufanie i uznawanie wśród społeczności, na której dobro skupiamy nasze działania. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy podzielają nasze wartości i chcą mieć udział w tworzeniu lepszego świata. Razem możemy więcej.

WIELKOPOLSKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Kalisz
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy WIELKOPOLSKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA

Praca alert - powiadomienia

Praca WIELKOPOLSKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA

  • Opiekun osoby starszej

    WIELKOPOLSKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA
    • Kalisz
    • umowa o pracę
    Dodana

    • Kalisz
    Dodana

Mapa WIELKOPOLSKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca WIELKOPOLSKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA - oferty archiwalne

  • Opiekunka

    • Kalisz
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad osobą starszą/chorą, praca na terenie Kalisza.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie przy opiece nad osobami starszymi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 19,70 zł/h w dni robocze
  • Opiekunka

    • Kalisz

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie przy opiece osób starszych i chorych, osoba chętna do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 18,30zł/h, w dni wolne - 19,80/h

Pracodawcy w Kaliszu