Lemar R. L. E. Leśniak Spółka Jawna

Czy to Twoja firma?

Lemar R. L. E. Leśniak sp. j. praca

Nowe Brzesko

Działamy w branży gazowniczej, gdzie posiadamy ponad 40-letnie doświadczenie. Projektujemy i wykonujemy, gazociągi, przyłącza gazowe. Remontujemy sieci i instalacje gazowe. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do wykonywania robót. Wykonujemy sieci niskiego, średniego i wysokiego ciśnienia.

Lemar R. L. E. Leśniak Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierownik Nowe Brzesko
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Lemar R. L. E. Leśniak Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lemar R. L. E. Leśniak Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Lemar R. L. E. Leśniak Spółka Jawna

Siedziba główna

Praca Lemar R. L. E. Leśniak Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Kierownik Robót

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 6 500-9 000 zł / mies.

      Zakres obowiązków

      • koordynacja prac na budowie według ustalonego harmonogramu,
      • organizacja zaopatrzenia i dostaw materiałów,
      • nadzór dokumentacji,
      • bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu czy dokumentację techniczną,
      • prowadzenie rozliczeń finansowych robót sanitarnych,
      • udział w naradach koordynacyjnych,
      • aktywna współpraca z Inwestorem, Dostawcami i Podwykonawcami

      Wymagania

      • wykształcenie techniczne - instalacje sanitarne lub pokrewne,
      • doświadczenie w bezpośrednim wykonawstwie w zakresie robót instalacyjnych jako inżynier lub kierownik robót sanitarnych,
      • znajomość rozwiązań technicznych,
      • znajomość programu MicroStation lub AutoCad
      • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
      • umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów
      • dobra organizacja pracy własnej,
      • umiejętność zarządzania czasem pracy pracowników,
      • prawo jazdy

      Oferujemy

      • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
      • przyjazną atmosferę w pracy,
      • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów,
      • stabilne zatrudnienie