Czy to Twoja firma?

OPIEKA Barbara Gasek praca

Alwernia

Od ponad dekady jesteśmy domem i przystanią dla tych, którzy najbardziej potrzebują wsparcia i troski. Nasz pensjonat dla osób starszych "Opieka", prowadzony z pasją przez Barbarę Gasek, to miejsce, gdzie czas płynie spokojniej, a każdy dzień jest wypełniony ciepłem i profesjonalną opieką.

Znajdujemy się w malowniczej Alwerni, gdzie otoczenie natury sprzyja relaksowi i regeneracji. Nasza lokalizacja jest nie tylko piękna, ale i strategiczna – umożliwia łatwy dostęp do pobliskich miast, co jest istotne zarówno dla naszych mieszkańców, jak i ich rodzin.

W "Opiece" oferujemy zarówno pobyty czasowe, jak i długoterminowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb osób w podeszłym wieku, przewlekle chorych oraz niepełnosprawnych. Rozumiemy, że każdy z naszych podopiecznych jest wyjątkowy, dlatego dbamy o to, by nasze usługi były jak najbardziej personalizowane.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko doskonała lokalizacja, ale przede wszystkim rodzinna atmosfera i całodobowa opieka medyczna. To właśnie te aspekty sprawiają, że nasi mieszkańcy czują się u nas bezpiecznie i komfortowo, jak w swoim własnym domu.

Choć nie mówimy o tym głośno, nasze działania odzwierciedlają głębokie przekonanie, że każdy zasługuje na szacunek, troskę i godność. W "Opiece" każdy dzień to nowa historia pełna empatii, zrozumienia i profesjonalizmu.

Zapraszamy do "Opieki" – miejsca, gdzie doświadczenie łączy się z sercem, a troska o drugiego człowieka jest naszą największą misją.

OPIEKA Barbara Gasek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy OPIEKA Barbara Gasek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OPIEKA Barbara Gasek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OPIEKA Barbara Gasek

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
OPIEKA Barbara Gasek
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca OPIEKA Barbara Gasek - oferty archiwalne

  • Opiekun osoby starszej

    • Alwernia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      opieka nad osobami starszymi

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: KURS- OPIEKUN OSOBY STARSZEJ I NIEPEŁNOSPRAWNEJ
      • Inne wymagania: Warunek konieczny: ukończony kurs na opiekuna osoby starszej/niepełnosprawnej lub opiekun medyczny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 do 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Opiekun medyczny

    • Alwernia

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: OPIEKUN MEDYCZNY

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie 1 m-ąc z perspektywą stałej pracy

Pracodawcy w Alwerni