DRAGON Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

DRAGON sp. z o.o. praca

Kraków

Jesteśmy DRAGON Sp. z o.o., z dumą działamy na krakowskim rynku, gdzie nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie wyrobów chemii budowlanej, motoryzacyjnej i gospodarczej przyczyniają się do codziennego komfortu i efektywności pracy naszych klientów. Nasza oferta to nie tylko profesjonalne akryle budowlane czy szybkoschnące lakierobejce do drewna, ale również innowacyjne rozwiązania takie jak bio paliwo do biokominków, Izofolia czy profesjonalne aerozole techniczne. Nie zapominamy również o klejach montażowych Dragon Power, które są wyrazem naszej dbałości o detale i jakość.

Misją, która nas prowadzi, jest dostarczanie produktów najwyższej jakości w przystępnej cenie. Jesteśmy przekonani, że tylko ciągły rozwój i dostosowanie działań do potrzeb naszych partnerów pozwala nam utrzymać wysoką pozycję na rynku. Wszystko to robimy z szacunkiem dla środowiska naturalnego i zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi, które są dla nas wartością priorytetową.

Nasze zaangażowanie w jakość potwierdza zintegrowany system kontroli jakości, który obejmuje wszystkie etapy produkcji - od surowca po gotowy produkt. Współpracujemy z naszymi odbiorcami, aby nieustannie doskonalić nasze wyroby i odpowiadać na ich potrzeby. Ponadto, świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradcze, a także wspieramy w pozyskiwaniu dotacji i nawiązywaniu kontaktów biznesowych, co świadczy o naszym kompleksowym podejściu do biznesu.

Jesteśmy zespołem kilkudziesięciu profesjonalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w rozwój firmy. Choć nie znamy dokładnie naszej pozycji rynkowej czy nie posiadamy danych o międzynarodowej obecności, to nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej klasy mówi samo za siebie.

W DRAGON Sp. z o.o. wierzymy, że nasza przyszłość jest tak jasna jak jakość naszych produktów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy codziennie przekonują się, że wybierając nasze produkty, wybierają niezawodność i innowacyjność.

DRAGON Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy DRAGON Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DRAGON Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DRAGON Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca DRAGON Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Marketing/Sprzedawca w salonie motocyklowym Royal Enfield Kraków

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Zakres obowiązków

      • praca zgodnie z powierzonym zakresem zadań
      • działania marketingowe (IG, FB, Google)
      • obsługa oprogramowania graficznego
      • pomoc w sprzedaży oferowanych produktów

      Wymagania

      Mile widziane:

      • prawo jazdy kat.A
      • doświadczenie w sprzedaży produktów typu „Premium”
      • motywacja do samodzielnej pracy w zespole specjalistów
      • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

      Oferujemy

      • wysokie wynagrodzenie zasadnicze
      • atrakcyjny system prowizyjny
      • stabilne zatrudnienie w dynamicznej firmie o renomowanej pozycji na rynku
      • programy bezpłatnych szkoleń korporacyjnych honorowanych na całym świecie
      • ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego
  • TECHNIK MOTOCYKLOWY/POMOCNIK TECHNIKA

    • Kraków
    • Technik Motocyklowy/Pomocnik Technika

      Miejsce pracy: ul. Opolska 8, Kraków

      Wymagania

      • prawo jazdy kategoria A,
      • podstawowa znajomość języka angielskiego,
      • doświadczenie w pracy na aplikowanym stanowisku,

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w dynamicznej firmie o renomowanej pozycji na rynku,
      • programy bezpłatnych szkoleń korporacyjnych honorowanych na całym świecie,
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • umowę o pracę

Pracodawcy w Krakowie