Czy to Twoja firma?

sondex sp. z o.o. praca

Nowa Wieś Lęborska

ŚWIATOWY PRODUCENT - FIRMA  DANFOSS

ŁĄCZY SIŁY Z MIĘDZYNARODOWYM PRODUCENTEM USZCZELEK -  SONDEX

CHCESZ STAĆ SIĘ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU?

sondex sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy sondex sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca sondex sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa sondex sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
sondex sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Koszalin
  4. Lębork
  5. Poznań
  6. Bielsko-Biała
  7. Wejherowo
  8. Wrocław
  9. Rumia
  10. Trzcianka

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca sondex sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji - operator pras

    • Nowa Wieś Lęborska
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 3 100 zł / mies.
    • WOLNE STANOWISKA: PRACOWNIK PRODUKCJI - OPERATOR PRAS

      Miejsce pracy: Żelazkowo 14, 84-351 Nowa Wieś Lęborska

      KONTAKT

      OSOBIŚCIE: w siedzibie firmy Żelazkowo 14, 84-351 Nowa Wieś Lęborska

      TELEFONICZNIE: 668-891-090, 668-891-083

      E-MAIL: CV prosimy przesyłać na adres:

      anna.kowalczyk@danfoss.com; anna.oczachowska@danfoss.com

      Zakres obowiązków

      • praca przy produkcji uszczelek gumowych na prasach;
      • praca w systemie 4-brygadowym 24/7
        (7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00)

      Wymagania

      • mile widziane doświadczenie na stanowisku w firmie produkcyjnej
      • nie masz doświadczenia, nie martw się - nauczymy Cię - NASZĄ SIŁĄ JEST NASZ ZESPÓŁ

      Oferujemy

      • przyjazną atmosferę w pracy;
      • bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
      • PPK
      • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe i zdrowotne płatne przez pracodawcę;
      • zapewniamy dojazd z trzech kierunków: Lębork, Potęgowo, Garczegorze
      • umowa-zlecenie – stawka 18,30 zł brutto/godz
      • po 1.miesiącu umowa o pracę ze stawką m-c 3.100 zł brutto

Pracodawcy w Nowej Wsi Lęborskiej