Czy to Twoja firma?

Gminny Zakład Usług Komunalnych w Nowej Wsi Lęborskiej praca

Nowa Wieś Lęborska
Gminny Zakład Usług Komunalnych w Nowej Wsi Lęborskiej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy Gminny Zakład Usług Komunalnych w Nowej Wsi Lęborskiej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gminny Zakład Usług Komunalnych w Nowej Wsi Lęborskiej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Gminny Zakład Usług Komunalnych w Nowej Wsi Lęborskiej

Siedziba główna

Gminny Zakład Usług Komunalnych w Nowej Wsi Lęborskiej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Gminny Zakład Usług Komunalnych w Nowej Wsi Lęborskiej
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Lębork

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Gminny Zakład Usług Komunalnych w Nowej Wsi Lęborskiej - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego

    • Nowa Wieś Lęborska
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kierowca samochodu ciężarowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
      • Inne wymagania: aktualna karta kierowcy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referent ds. wymiaru opłat za wodę i ścieki

    • umowa o pracę

      - prace biurowe w komórce wod.-kan., obsługa klientów, fakturowanie

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

      Oferujemy

  • Odczytywacz wodomierzy

      odczytywanie wodomierzy, roznoszenie faktur

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe/średnie

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: +dodatek za wysługę lat

Pracodawcy w Nowej Wsi Lęborskiej