Czy to Twoja firma?

Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz praca

Gdańsk

Witaj! Jesteśmy Pracowniczą Spółdzielnią Mieszkaniową Kolejarz, twoim zaufanym partnerem w zarządzaniu nieruchomościami mieszkalnymi. Nasze korzenie tkwią w pięknych miastach Lublinie i Gdańsku, gdzie z pasją i zaangażowaniem dbamy o to, by przestrzeń wokół nas była nie tylko funkcjonalna, ale i przyjazna dla mieszkańców.

Nasza oferta to nie tylko przetargi na lokale mieszkalne i użytkowe, ale także innowacyjne rozwiązania, takie jak możliwość ubezpieczenia mieszkania przez internet – wygodnie i bez zbędnych formalności. Zależy nam na tym, aby każdy czuł się u nas bezpiecznie i komfortowo.

Rozumiemy, jak ważne jest codzienne otoczenie, dlatego zatroszczyliśmy się o utrzymanie czystości i porządku, oferując regularne sprzątanie klatek schodowych oraz efektywne zarządzanie miejscami parkingowymi. Wierzymy, że drobne szczegóły tworzą wielką różnicę w codziennym życiu.

Nieustannie pracujemy nad modernizacją sieci ciepłowniczej, aby zapewnić mieszkańcom ciepło i komfort, a jednocześnie dbać o środowisko. Zależy nam na przyszłości, dlatego wprowadzamy systemy, które zwiększają efektywność segregacji odpadów. Wdrażamy rozwiązania, które nie tylko ułatwiają życie, ale także edukują i promują odpowiedzialne postawy.

Rozliczanie kosztów centralnego ogrzewania to kolejny aspekt naszej działalności, gdzie stawiamy na przejrzystość i uczciwość. Chcemy, aby każdy mieszkaniec miał jasny i zrozumiały obraz tego, za co płaci, zapewniając tym samym uczciwość i zaufanie w naszych relacjach.

Jesteśmy tu dla Ciebie, aby zarządzanie nieruchomością było proste, efektywne i przyjazne. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych mieszkańców, którzy już nam zaufali. Razem tworzymy społeczność, która dba o swoje otoczenie i ceni sobie jakość życia.

Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia praca fizyczna

Oferty pracy Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Automatyk

    RS FILLINGTECH sp. z o.o.
    • 8 000-16 000 zł / mies.
    • Glincz
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana
  • Elektryk - Hauselektriker

    Balticpersonal GmbH
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    Dodana
  • Brygadzista prac elektrycznych/mechanicznych

    Epcido Sp. z o.o.
    • Gdańsk
    • kontrakt b2b
    Dodana

Mapa Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz

Siedziba główna

Administracja Osiedla nr I – Osiedle „Kołobrzeska”

Administracja Osiedla nr II – Osiedle „Długie Ogrody-Lenartowicza”

Administracja Osiedla nr III – Osiedle „Sopot”

Administracja Osiedla nr IV – Osiedle „Wyzwolenia”

Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz - oferty archiwalne

  • Konserwator-elektryk

    • Gdańsk
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Konserwacja instalacji elektrycznej w budynkach mieszkalnych i lokalach użytkowych, naprawy bieżące części wspólnych nieruchomości, inne prace konserwacyjne na osiedlu. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: odpowiedzialność, dokładność, otwartość, umiejętność współpracy, uprawnienia w zakresie eksploatacji do 1 kV.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 do 4 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator - elektryk

    • Sopot

      Utrzymywanie w dobrym stanie technicznym oraz ciągłości pracy wszystkich urządzeń elektrycznych w budynkach spółdzielczych oraz oświetlenia na zewnątrz, bieżąca naprawa oraz konserwacja. Praca w godzinach: 7.00 - 15.00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: uprawnienia SEP do 1kv.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 4 500 PLN
  • Księgowy

    • 3 500-3 850 zł / mies.
    • Gdańsk

      Zgodnie ze stanowiskiem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera, pakiet MS OFFICE
      • Inne wymagania: znajomość prawa podatkowego, rachunkowości. Dobra organizacja pracy własnej. Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 3 850 PLN

Pracodawcy w Gdańsku