Czy to Twoja firma?

Auto-Moto Sklep Serwis Król Marek praca

Turek

W sercu Wielkopolski, w malowniczym Turku, znajduje się miejsce, gdzie pasja do motoryzacji łączy się z fachową wiedzą - Auto-Moto Sklep Serwis Król Marek. Jesteśmy dumni, że możemy służyć pomocą wszystkim miłośnikom czterech kółek, oferując usługi na najwyższym poziomie.

Nasza działalność zrodziła się z miłości do samochodów i pragnienia dostarczania rozwiązań, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej historii, to każdego dnia piszemy ją na nowo, dbając o każdy szczegół świadczonych przez nas usług.

W Auto-Moto Sklep Serwis Król Marek stawiamy na rzetelność i dokładność - to one są naszym znakiem rozpoznawczym. Opinie naszych klientów są dla nas najlepszym świadectwem jakości pracy, którą wykonujemy z zaangażowaniem i precyzją. Nasze usługi są odzwierciedleniem dbałości o szczegóły, co przekłada się na zadowolenie i zaufanie klientów.

Mimo że nie możemy podzielić się z Państwem pełnymi informacjami na temat naszych produktów i usług, to zapewniamy, że każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe i traktowane z indywidualnym podejściem. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pasją podchodzą do każdego zadania.

W Auto-Moto Sklep Serwis Król Marek rozumiemy, że samochód to nie tylko środek transportu, ale część codziennego życia. Dlatego też naszym celem jest zapewnienie, aby każdy pojazd, który opuszcza nasz serwis, był w pełni sprawny i gotowy do dalszych podróży.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Turku, gdzie z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy rozwiązać wszelkie problemy związane z Państwa pojazdem. Auto-Moto Sklep Serwis Król Marek to nie tylko serwis, to miejsce, gdzie każdy samochód jest traktowany z szacunkiem, a każdy klient z uznaniem.

Auto-Moto Sklep Serwis Król Marek najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Turek
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Auto-Moto Sklep Serwis Król Marek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Auto-Moto Sklep Serwis Król Marek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Mechanik aut dostawczych Mercedes *wysokie zarobki*

    STERNJOB SP. Z O.O.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 18 000-20 000 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa
  • Blacharz

    Humanus Personalservice GmbH
    • Niemcy
    • 12 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa
  • Lakiernik

    • Niemcy
    • 12 000-15 000 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa

Mapa Auto-Moto Sklep Serwis Król Marek

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Auto-Moto Sklep Serwis Król Marek
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Auto-Moto Sklep Serwis Król Marek - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodowy

    • Turek
    • pełny etat
    • Przyjmę do pracy mechanika samochodowego. Poszukuję oosób z doświadczeniem, samodzielnych w działaniu. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny, zapraszam.
      TEL. 509 468 680

      Zakres obowiązków

      Praca przy:

      - serwisie,

      - naprawach samochodów osobowych,

      - naprawach samochodów dostawczych.

      Wymagania

      - zaangażowanie w pracę,

      - wiedza o mechanice samochodów osobowych,

      - uczciwość,

      - dobra organizacja pracy własnej,

      - dbałość o czystość stanowiska pracy.

      Oferujemy

      - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

      - stabilność zatrudnienia,

      - bardzo dobra atmosferę,

      - pracę w doświadczonym zespole ludzi, dla którego mechanika tonie tylko sposób na życie, ale też pasja.

Pracodawcy w Turku