Czy to Twoja firma?

PRONAR sp. z o.o. praca

Narew

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą maszyn oraz urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych, transportowych i recyklingu. Jesteśmy liczącym się na świecie producentem elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, osi do przyczep, a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych.

Główna siedziba znajduje się w Narwi, ok. 40 km na południowy wschód od Białegostoku. Nasza firma to blisko 2 500 zatrudnionych pracowników, 8 nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 80 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tysiące części z blisko 600 ton stali. Nieustannie inwestujemy w swój rozwój technologiczny, aby być nie tylko wiodącym producentem sprzętów rolniczych, ale również prekursorem wyznaczającym kierunek rozwoju naszej branży.

PRONAR SP Z O O najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spawacz Narew
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PRONAR SP Z O O

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRONAR SP Z O O

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRONAR SP Z O O

Pronar Sp. z o.o. Siedziba Główna Fabryka nr 2

Fabryka w Narwi Hurtownia Stali Wydział Profili Burtowych Fabryka nr 3

Pronar Sp. z o.o. Wydział Tworzyw Sztucznych Fabryka nr 1

Pronar Sp z o.o. Filia Białystok

Pronar Sp. z o.o. Filia Narewka

Pronar Sp. z o.o. Filia Siemiatycze

Pronar Sp. z o.o. Filia Strabla

Pronar Sp. z o.o. Filia Hajnówka

Praca PRONAR SP Z O O - oferty archiwalne

  • Praca dla Spawacza

    PRONAR SP Z O O
    • Narew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma PRONAR Zakład w Siemiatyczach zatrudni do pracy na produkcji

      - Tokarza
      - Frezera
      - Spawacza
      - Operatora CNC

      Zadzwoń i dowiedz się więcej.

      Zakres obowiązków

      • spawanie stali czarnej i montaż elementów podzespołów i części maszyn rolniczych / komunalnych / recyklingowych zgodnie z rysunkiem technicznym
      • ścisła współpraca z pozostałym zespołem produkcyjnym

      Wymagania

      • uprawnienia spawalnicze MIG/MAG
      • znajomość rysunku technicznego i oznaczeń spawalniczych

      Oferujemy

      - umowę o pracę, płatne nadgodziny

      - atrakcyjne stawki

      - wysokiej jakości ubranie robocze i obuwie

      - pracę pod dachem w dobrych warunkach sanitarnych

      - ogrzewane zimą hale z systemem mikrowentylacji

      - stołówka zakładowa – obiady po 4 zł

      - warunki do zakwaterowania dla spawaczy z uprawnieniami i doświadczeniem

      Jeśli chcesz dorobić, światła nie zgasimy, u nas uczciwie rozliczamy pracę i nadgodziny.

      KONTAKT TELEFONICZNY 507 108 665

      Kontakt do Działu HR PRONAR/oddział w Siemiatyczach

      • 17-300 Siemiatycze , ul. Armii Krajowej 41
      • +48 85 655 36 30

Pracodawcy w Narwi