BDT Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza

Czy to Twoja firma?

BDT Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza praca

Białystok

Od momentu naszego debiutu na rynku w 1999 roku, Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza nieustannie dąży do wyznaczania standardów w branży budowlano-remontowej. Nasza siedziba w sercu Białegostoku jest świadectwem zaangażowania w rozwój lokalnej infrastruktury i wspieranie regionalnej gospodarki.

Specjalizujemy się w realizacji stanów surowych, co stanowi fundament naszej działalności. Z dumą patrzymy na nasze projekty, które nie tylko odzwierciedlają nasze umiejętności techniczne, ale również naszą pasję do tworzenia trwałych konstrukcji. Nasz zespół profesjonalistów jest naszą największą siłą – to dzięki ich wiedzy i doświadczeniu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy wynajem i montaż szalunków, co jest kluczowym elementem w procesie budowlanym, zapewniającym bezpieczeństwo i precyzję. Nasze usługi zarządzania projektami są kompleksowe – obejmują wszystkie fazy, od rozwoju, przez projektowanie, aż po budowę. To pozwala nam na pełną kontrolę nad jakością i terminowością realizacji zleceń.

Dążymy do innowacji, wykorzystując najnowsze technologie, które pozwalają nam na optymalizację procesów i zwiększenie efektywności pracy. Nasze własne zaplecze sprzętowe daje nam niezależność i elastyczność w działaniu, co jest naszą przewagą konkurencyjną.

Rozumiemy, że zaufanie klienta jest kluczowe, dlatego doradztwo w zakresie sztuki budowlanej jest dla nas priorytetem. Gwarantujemy nie tylko jakość usług, ale także terminowość realizacji zleceń, co jest naszym zobowiązaniem wobec klientów.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, kierujemy się zasadami rzetelności i profesjonalizmu. Właściciel, Krzysztof Kulasza, jest gwarantem naszej stabilności i ciągłego rozwoju. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, i z niecierpliwością patrzymy w przyszłość, w której będziemy kontynuować naszą misję budowania wartości dla naszych klientów i społeczności.

BDT Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Cieśla Białystok
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy BDT Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BDT Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BDT Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Białystok

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca BDT Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza - oferty archiwalne

  • Cieśla - zbrojarz

    • Wysokie Mazowieckie
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Zatrudnimy pracowników lub samodzielną ekipę do stanów surowych do wykonania budynku stacji (10km od miasta).

      Możliwe zlecenie części lub całości prac samodzielnej ekipie lub zatrudnienie pracowników na podstawie umowy.

      Możliwe zapewnienie dojazdu z naszej strony.

      Kontakt z kier. budowy tel. 796796922

      Zakres obowiązków

      • szalowanie,
      • zbrojenie,
      • betonowanie

      Wymagania

      • doświadczenie w stanach surowych

      Oferujemy

      • zatrudnienie pracowników lub samodzielnej ekipy do stanów surowych do wykonania budynku stacji (10km od miasta).
      • możliwe zlecenie części lub całości prac samodzielnej ekipie lub zatrudnienie pracowników na podstawie umowy.
      • dojazd do miejsca pracy.

Pracodawcy w Białymstoku