Czy to Twoja firma?

Centro Medico N.Z.O.Z POZ praca

Pobiedziska

Poradnia Centro Medico N.Z.O.Z POZ i Specjalistyka zlokalizowania jest w Pobiedziskach (25 km od Poznania, 20 km od Gniezna). W naszej przychodni świadczymy usługi lekarza rodzinnego, pediatryczne oraz  laryngologiczne.

ARROYO DIAZ JULIO M. CENTRO MEDICO N.Z.O.Z. W SPADKU. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Lekarz Pobiedziska
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy ARROYO DIAZ JULIO M. CENTRO MEDICO N.Z.O.Z. W SPADKU.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARROYO DIAZ JULIO M. CENTRO MEDICO N.Z.O.Z. W SPADKU.

Mapa ARROYO DIAZ JULIO M. CENTRO MEDICO N.Z.O.Z. W SPADKU.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
ARROYO DIAZ JULIO M. CENTRO MEDICO N.Z.O.Z. W SPADKU.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Katowice
  5. Pobiedziska

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ARROYO DIAZ JULIO M. CENTRO MEDICO N.Z.O.Z. W SPADKU. - oferty archiwalne

  • Specjalizacja medycyny rodzinnej/Specjalizacja chorób wewnętrznych

    Centro Medico N.Z.O.Z POZ
    • Pobiedziska
    • umowa o dzieło
    • część etatu
    • Aktualnie poszukujemy

      Lekarza medycyny rodzinnej lub ze specjalizacją chorób wewnętrznych.

      Zainteresowanych prosimy od kontakt: 535035045

      Zakres obowiązków

      • praca z pacjentami dorosłymi,
      • praca 5 dni w tygodniu,
      • ilość godzin do ustalenia.

      Wymagania

      • Specjalizacja medycyny rodzinnej lub Specjalizacja chorób wewnętrznych

      Oferujemy

      • atrakcyjne warunkin wynagrodzenia,
      • praca w młodym zespole,
      • poradnia skomputeryzowana.

Pracodawcy w Pobiedzisku