Czy to Twoja firma?

Pracownia Garden Concept Piotr Szkołut praca

Lublin

W sercu malowniczego Lublina, gdzie historia splata się z nowoczesnością, rodzi się zieleń według naszej wizji. "Pracownia Garden Concept Piotr Szkołut" to nie tylko firma, to przestrzeń, gdzie pasja do natury i architektury krajobrazu przechodzi w rzeczywistość. Jesteśmy zespołem, którego korzenie sięgają Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II – miejsca, gdzie nasza wiedza i doświadczenie zostały ukształtowane przez lata nauki i pracy naukowej.

Specjalizujemy się w projektowaniu przestrzeni, które żyją, oddychają i inspirują – od intymnych ogrodów przydomowych, przez przemyślane parki, aż po przestrzenie publiczne, które łączą społeczności. Nasze projekty są odzwierciedleniem marzeń naszych klientów, przefiltrowanych przez pryzmat naszej wiedzy i doświadczenia. Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy, a nasze zaangażowanie w jego realizację jest pełne i niezmiennie silne.

Jako autorzy wielu nagradzanych koncepcji, jesteśmy dumni z naszej zdolności do innowacji i podnoszenia jakości naszych usług. Nasze kwalifikacje, w tym certyfikaty potwierdzające praktykę zawodową przy zabytkach oraz kwalifikacje Inspektora Nadzoru Terenu Zieleni, są gwarancją rzetelności i profesjonalizmu. Nadzór nad realizowanymi ogrodami to dla nas nie tylko obowiązek, ale i przyjemność płynąca z obserwowania, jak nasze projekty nabierają życia.

W "Pracownia Garden Concept" rozumiemy, że każda inwestycja w przestrzeń zieloną to inwestycja w przyszłość. Dlatego podchodzimy do każdego zadania z pełnym zaangażowaniem, wykorzystując nasze doświadczenie w kierowaniu procesami inwestycyjnymi. Nasza praca to nieustanne poszukiwanie harmonii między naturą a potrzebami człowieka, między estetyką a funkcjonalnością.

Zapraszamy do współtworzenia z nami przestrzeni, które będą oazą spokoju, inspiracji i piękna. Razem możemy stworzyć miejsce, które będzie nie tylko przyciągać wzrok, ale i sprzyjać relaksowi oraz budować więzi. "Pracownia Garden Concept Piotr Szkołut" to więcej niż firma – to partner w kreowaniu przestrzeni, które mają duszę.

Pracownia Garden Concept Piotr Szkołut najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ogrodnik Lublin
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Pracownia Garden Concept Piotr Szkołut

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pracownia Garden Concept Piotr Szkołut

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Pracownia Garden Concept Piotr Szkołut

Adres rejestrowy

Praca Pracownia Garden Concept Piotr Szkołut - oferty archiwalne

  • Ogrodnik

    Pracownia Garden Concept Piotr Szkołut
    • Lublin
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Poszukujemy ogrodników/pomocników ogrodników do pracy przy zakładaniu i pielęgnacji ogrodów.

      Zakres obowiązków

      - koszenie, pielenie

      - obsługa sprzętów ogrodniczych

      - prace zlecone przez przełożonego

      Wymagania

      - prawo jazdy kat. B

      - punktualność

      Oferujemy

      - zatrudnienie do zaraz

      - stabilne zatrudnienie

Pracodawcy w Lublinie