Czy to Twoja firma?

Złota Rączka praca

Białobrzegi

Witaj w świecie "Złota Rączka. Piotr Świzdor", gdzie pasja do natury przekłada się na jakość naszych produktów. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej miejscowości Budy Łańcuckie, położonej w sercu województwa podkarpackiego, gdzie każdy dzień witamy zapachem świeżej ziemi i widokiem rozkwitających roślin.

Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości roślin, nasion i cebulek, które są esencją naszej działalności. Nasze produkty to wynik starannej selekcji i wieloletniej praktyki, co pozwala nam na oferowanie naszym klientom nie tylko towarów, ale także doświadczeń, które wnoszą naturę do ich domów i ogrodów.

W "Złotej Rączce" wierzymy, że każde nasionko ma potencjał, by wyrosnąć na coś wyjątkowego, a nasza rola to zapewnienie mu najlepszych warunków do wzrostu. Dzięki temu podejściu, każdy, kto odwiedza naszą firmę, otrzymuje nie tylko produkt, ale i część naszej pasji oraz wiedzy, którą chętnie się dzielimy.

Chociaż nie mogę podzielić się z Tobą naszą historią czy szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej, to zapewniam, że nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości mówi samo za siebie. Każdego dnia dążymy do tego, by nasze rośliny, nasiona i cebulki były synonimem piękna i trwałości, co sprawia, że nasi klienci wracają do nas po więcej.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Budach Łańcuckich, gdzie możesz osobiście doświadczyć bogactwa naszej oferty i poczuć, jak bardzo zależy nam na zadowoleniu każdego, kto zaufał "Złotej Rączce". Razem możemy sprawić, że świat będzie piękniejszy, jeden kwiat, jedno drzewo na raz.

Złota Rączka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Białobrzegi
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Złota Rączka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Złota Rączka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Złota Rączka

Siedziba główna

Praca Złota Rączka - oferty archiwalne

  • Pomocnik

    Złota Rączka
    • Białobrzegi
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 2 500-3 500 zł / mies.
    • Firma zajmująca się montażem ogrodzeń zatrudni pracownika. Więcej informacji pod nr +48 695 039 998.

      Zakres obowiązków

      - montaż ogrodzeń

      Wymagania

      - chęć do pracy

      Oferujemy

      - premie za efektywność

Pracodawcy w Białobrzegach