Czy to Twoja firma?

Outworking Spółka Akcyjna praca

Poznań
Outworking Spółka Akcyjna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja magazyn administracja biurowa / praca biurowa obsługa klienta / call center

Oferty pracy Outworking Spółka Akcyjna

Praca alert - powiadomienia

Praca Outworking Spółka Akcyjna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

Outworking Spółka Akcyjna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Outworking Spółka Akcyjna - oferty archiwalne

  • Młodszy specjalista tauron

    Outworking Spółka Akcyjna
    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pozyskiwanie danych oraz opracowywanie analiz związanych z zakresem merytorycznym komórki organizacyjnej, przygotowywanie i kompletowanie materiałów, dokumentów oraz sporządzanie zestawień informacji i danych, udział w prowadzeniu i archiwizacja dokumentacji związanej z działaniami realizowanymi w komórce organizacyjnej, rozwiązywanie problemów poprzez analizę oraz zastosowanie standardowych procedur, wprowadzanie i modyfikowanie danych w systemach informatycznych, współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie pozyskiwania standardowych danych i informacji, bieżące wsparcie pozostałych pracowników komórki organizacyjnej oraz wykonywanie innych poleceń przełożonego, które dotyczą pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: umiejętność obsługi pakietu biurowego MS Office (WORD, EXCEL)
      • Inne wymagania: s dobra komunikacja, umiejętność podejmowania decyzji, umiejętność dobrej współpracy w zespole oraz pracy pod presją czasu, mile widziana znajomość obsługi aplikacji (SOD, EDO, TAP i E-szablony)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00, wynagrodzenie zasadnicze+ premia, szkolenie
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji, monter okien

    • Rąbień
    • staż/praktyka

      wykonywanie prac produkcyjnych zgodnie z instrukcjami;
      mocowanie okuć, zawiasów, akcesoriów;
      wykonywanie elementów do produkcji okien oraz drzwi;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

  • Konsultant klienta contact center

    • Łódź

      profesjonalna obsługa Klientów – telefoniczna i mailowa – tylko infolinia przychodząca
      udzielanie informacji odnośnie umów, płatności, dostępnych produktów
      przyjmowanie zgłoszeń Klientów
      budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice, Dykcja i emisja głosu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: /h

Pracodawcy w Poznaniu