FIRMA INŻYNIERSKA TADEUSZ WĘDZONY

Czy to Twoja firma?

FIRMA INŻYNIERSKA TADEUSZ WĘDZONY praca

Kłaj

Od momentu naszego założenia w 2004 roku, FIRMA INŻYNIERSKA TADEUSZ WĘDZONY z siedzibą w Kłaju nieustannie dąży do bycia liderem w dziedzinie automatyki przemysłowej. Nasza pasja do innowacji i doskonałości jest widoczna w każdym projekcie – od projektowania i budowy maszyn technologicznych, przez zrobotyzowane stanowiska kontrolno-pomiarowe, aż po urządzenia transportowe. Jesteśmy dumni, że możemy zapewniać naszym klientom kompleksowe rozwiązania, które nie tylko spełniają ich oczekiwania, ale również wyznaczają nowe standardy w branży.

Nasza misja jest jasna – kompleksowa obsługa klienta w zakresie automatyki przemysłowej. To zobowiązanie do świadczenia usług na najwyższym poziomie znajduje odzwierciedlenie w naszym Systemie Zarządzania Jakością, który jest zgodny z normą ISO 9001:2015. Jesteśmy przekonani, że jakość jest kluczowa, dlatego nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych procesów, aby dostarczać produkty i usługi, które nie tylko odpowiadają, ale i przewyższają oczekiwania naszych klientów.

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, innowacja jest fundamentem trwałego sukcesu. Dlatego z dumą realizujemy projekt badawczo-rozwojowy, który ma na celu opracowanie innowacyjnych rozwiązań dla branży farmaceutycznej. Nasze zaangażowanie w rozwój nowych technologii jest odzwierciedleniem naszej wizji przyszłości automatyki przemysłowej.

Oferujemy nie tylko projektowanie i budowę maszyn, ale również programowanie i tworzenie aplikacji, uruchomienie i integrację maszyn produkcyjnych oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Każdy element naszej oferty jest zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną wartość i efektywność dla naszych klientów.

W FIRMA INŻYNIERSKA TADEUSZ WĘDZONY, każdy dzień to nowa możliwość, aby przekraczać granice możliwości i dostarczać rozwiązania, które napędzają przemysł i innowacje. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w dostarczanie najlepszych rozwiązań w automatyce przemysłowej.

FIRMA INŻYNIERSKA TADEUSZ WĘDZONY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy FIRMA INŻYNIERSKA TADEUSZ WĘDZONY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA INŻYNIERSKA TADEUSZ WĘDZONY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FIRMA INŻYNIERSKA TADEUSZ WĘDZONY

Siedziba główna

FIRMA INŻYNIERSKA TADEUSZ WĘDZONY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FIRMA INŻYNIERSKA TADEUSZ WĘDZONY - oferty archiwalne

  • .net Developer

    • Kłaj
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • FIRMA INŻYNIERSKA TADEUSZ WĘDZONY

      Firma produkującą urządzenia do kontroli jakości oparte o systemy wizyjne i czujniki pomiarowe, budująca urządzenia dla różnych gałęzi branż: farmacji, przemysłu samochodowego, spożywczego, i FCMG.

      .net Developer

      Miejsce pracy: Kłaj (pow. wielicki)

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie zmian programistycznych

      • Programowanie zmian w środowisku .NET

      Wymagania

      • Bardzo dobra znajomośś C#, .NET 4.5 oraz Microsoft Visual Studio 2013
      • Umiejętność logicznego myślenia, analizowania problemów i proponowania rozwiązań
      • Umiejętność analizowania i poprawiania istniejącego kodu o dużej złożoności
      • Dokładność w działaniu
      • znajomość MWSQL serwer
      • znajomość języka angielskiego.

      Oferujemy

      • Komfortowe warunki pracy w małym i zgranym zespole
      • Lokalizacja z bardzo dobrym dojazdem (okolice Krakowa).

Pracodawcy w Kłaju