Elektrolex sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Elektrolex sp. z o.o. praca

Racibórz

Firma Elektrolex z Raciborza prężnie działa już od 1996 roku. Początkowo w sferze naszych usług znajdowały się wewnętrzne instalacje elektryczne, jednak już od ponad 20 lat poszerzyliśmy swoją ofertę i działamy jako firma elektroenergetyczna na Śląsku w szerokim zakresie. Od 2020 roku funkcjonujemy pod nazwą Elektrolex spółka z o. o.

Elektrolex sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromonter Racibórz
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Elektrolex sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Elektrolex sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Elektrolex sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Gliwice
  5. Racibórz
  6. Katowice
  7. Kłobuck
  8. Wodzisław Śląski

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Elektrolex sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektromonter, pracownik robót ziemnych

    • Racibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • W związku z rozwojem firmy zatrudnimy elektromontera oraz pracownika robót ziemnych.
      • Praca przy budowie się elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia oraz przewiertach sterowanych.

      Wymagania

      • Wymagane prawo jazdy kat B.
      • Mile widziane uprawnienia SEP oraz inne umiejętności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.
      • Pełny etat.
      • Umowa o pracę.

Pracodawcy w Raciborzu