Czy to Twoja firma?

P.I.B. BUDECON S.A. praca

Sosnowiec

Od ponad dwóch dekad, my, Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A., jesteśmy dumnym uczestnikiem przemian krajobrazu Polski. Nasza historia zaczęła się w 1995 roku w Sosnowcu, gdzie do dziś kształtujemy przestrzeń wokół nas, tworząc obiekty, które służą ludziom i społecznościom.

Nasza oferta to więcej niż budownictwo. To kompleksowe wykonawstwo obiektów o różnorodnym przeznaczeniu. Specjalizujemy się w tworzeniu przestrzeni przemysłowych, które tętnią życiem gospodarczym, usługowych, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie, handlowych, które przyciągają klientów, oraz mieszkalnych, które stają się ciepłymi domami. Nie ograniczamy się jedynie do nowych projektów – z pasją oddajemy się również renowacjom, przywracając blask tym, które już istnieją.

Z dumą możemy powiedzieć, że ponad 100 wykwalifikowanych pracowników tworzy naszą firmę. To dzięki ich doświadczeniu, zaangażowaniu oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości. Nasze wyposażenie to fundament naszej konkurencyjności – od koparek, przez dźwigi, aż po zaawansowane narzędzia, wszystko to pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających zadań.

W naszej pracy kierujemy się przekonaniem, że każdy projekt jest wyjątkowy i zasługuje na indywidualne podejście. Dzięki temu, każde zlecenie jest dla nas szansą na pokazanie, jak innowacyjność łączy się z solidnością wykonania. Mimo braku formalnych deklaracji dotyczących misji i wartości, nasze codzienne działania odzwierciedlają zaangażowanie w tworzenie trwałej wartości dla społeczeństwa i środowiska.

Zapraszamy do współpracy z Przedsiębiorstwem Inżynieryjno-Budowlanym BUDECON S.A. – razem możemy zbudować przestrzeń, która będzie służyć pokoleniom.

P.I.B. BUDECON S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy P.I.B. BUDECON S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.I.B. BUDECON S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.I.B. BUDECON S.A.

Siedziba główna w Sosnowcu

P.I.B. BUDECON S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.I.B. BUDECON S.A. - oferty archiwalne

  • Kierownik Budowy

    P.I.B. BUDECON S.A.
    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      • planowanie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami, obowiązującym prawem, sztuką budowlaną i zasadami BHP;
      • współpraca z podwykonawcami, inwestorami i projektantami;
      • koordynacja zamówień materiałów budowlanych;
      • koordynacja procesów wewnętrznych Przedsiębiorstwa związanych z powierzoną budową;
      • realizacja budowy zgodnie z umowami zawartymi z Klientem oraz innymi Podmiotami;
      • przestrzeganie założonych budżetów i harmonogramów dla każdej z realizacji;
      • kosztorysowanie (weryfikacja cen jednostkowych, analiza konkurencyjności oferty, negocjacje branżowe);
      • nadzór nad pracownikami, rozliczanie czasu pracy;
      • reprezentowanie Przedsiębiorstwa przed Klientem i innymi Podmiotami zewnętrznymi w tym Administracją Państwową.

      Nasze wymagania

      • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń- warunek konieczny;
      • doświadczenie przy pracach betonowych i żelbetowych;
      • przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa;
      • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy na stanowisku Kierownika Budowy- minimum 3 lat;
      • bogata wiedza branżowa;
      • znajomość rynku budowlanego i inwestycyjnego;
      • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, MS Project), AutoCAD;
      • bardzo dobra znajomość prawa budowlanego, znajomość prawa zamówień publicznych będzie mile widziana;
      • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu;
      • umiejętność przedmiarowania i wycen;
      • umiejętność pracy w zespole, pod presja czasu, komunikatywność i elastyczności;
      • dyspozycyjność do pracy w delegacjach;
      • prawo jazdy kategorii B.

      To oferujemy

      • umowę o pracę;
      • atrakcyjne, motywujące warunki zatrudnienia;
      • pracę w zgranym zespole, zmotywowanym na osiąganie celów;
      • niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, komputer i inne);
      • realną możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

      Benefity

      • prywatna opieka medyczna
      • ubezpieczenie na życie

      Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Budowlane BUDECON S.A.

      Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A. działa na rynku polskim w branży budowlanej od 1995 roku. Zakres działalności obejmuje generalne wykonawstwo obiektów przemysłowych, usługowych, handlowych i mieszkalnych oraz realizację projektów developerskich budownictwa komercyjnego. Firma dysponuje kadrą ponad 120 pracowników, w skład której wchodzi: kadra techniczna i menedżerska, inżynierowie i technicy budowlani oraz grupa ponad 70 osób pracowników fizycznych wielu specjalności. Firma posiada własną bazę warsztatową i sprzętową. Zaplecze takie pozwala na wykonanie wszelkich obiektów wielkokubaturowych wraz z pracami wykończeniowymi, instalacjami oraz niezbędną infrastrukturą.

      Kierownik Budowy

Pracodawcy w Sosnowcu